5 DŮVODŮ, PROČ JE VAŠE DIETA NEÚSPĚŠNÁ

Chcete zhubnout, ale nevíte jak? Neustále se snažíte o nové diety, nic však nefunguje? Čtěte dál a zjistěte, proč jsou vaše snahy neúspěšné!

image

1. Snídaně a cukry

Obvykle snídáme cereálie nebo toast s marmeládou a velkou sklenicí pomerančového džusu. Studie však ukázaly, že je lepší jíst bílkoviny, protože potlačují chuť k jídlu, než uhlovodíky, které obsahují cukry. Dobrým a jednoduchým nápadem je zamíchat do bílého jogurtu ořechy.

2. Nedostatek spánku

Spánek je velmi důležitý a má mnoho výhod. Bylo prokázáno, že nedostatek spánku způsobuje přejídání, zvýšení hmotnosti a obezitu. Pokud nemůžete zhubnout, zkuste denně spát 8 hodin.

3. Nedostatek vody

Pít hodně vody pomáhá méně jíst. Voda vám nemůže pomoci zhubnout, ale může nahradit slazené nápoje.

4. Potraviny s nízkým obsahem tuku

Mýtus, že je tuk nezdravý, již nadělal našemu zdraví více škody než užitku. Je samozřejmě nezdravé jíst příliš mnoho tuků, jestliže je však konzumujeme s mírou jsou pro zdraví nezbytné, protože jsou důležité pro výživu mozku.

5. Nedostatek jídla

Pokud budete jíst přibližně 1200 kalorií denně, nebudete jíst dostatečně k tomu, abyste získali všechny živiny. Proto tělo zpomaluje metabolismus a ukládá si cenné kalorie. Je také důležité vědět, že přeskočením denního jídla ztrácí tělo schopnost cítit se sytě.

Už víte, co nefunguje... teď zjistěte, co funguje!

Bylo vědecky dokázáno, že s L-karnitinem můžete zhubnout rychleji, efektivněji a snadněji. Ve srovnání s jinými spalovači tuků obsahuje L-Carnitine Pure 500 nejčistší L-karnitin na trhu - se švýcarskou kvalitou! 100% záruka!

Klikněte na produkt a získejte 1 zdarma!

image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat