5 nejlepších horkých nápojů pro chladné dny

Nejkouzelnější období roku se blíží! Vůně oblíbených koláčků v troubě, praskání dřeva v krbu, chuť hořké čokolády – nic nepřekoná pohodlí domova, které přináší zima.

I když všichni milujeme atmosféru této sezóny a s ní spojené tradice, doprovází ji i fakt, že vaše „druhé JÁ” vám sedí na rameni a šeptá, že přebytečné kalorie se samy nespálí!

image

Ale namísto výmluv, že posunete cvičení na příští jaro a budete se teď cítit provinile s každým soustem brownies s dvojitou čokoládou, co takhle vyzkoušet ověřenou variantu, s kterou se cítíte dobře – horký nápoj.

Zde je výběr pěti nejlepších horkých nápojů pro posílení imunitního systému během chladnějších dní, které poskytnou tělu v zimě dodatečnou podporu zdraví:

1. Horký zázvorový čaj

Díky nespočtu výhod je horký zázvorový čaj každou zimu absolutní hvězdou. Podporuje dobré trávení, zmírňuje bolesti v krku, bojuje proti nachlazení a zmírňuje nevolnost.

Jinými slovy: připravte si ho hned TEĎ! Zalijte čerstvý zázvor vroucí vodou a nechte 10 minut louhovat.

Podle chuti přidejte med nebo jiné oblíbené sladidlo.

2. Kurkumové mléko

Tento zlatý zázrak nám nabízí antioxidanty, železo a zdravé tuky. Pokud chcete využít jeho schopnosti, zahřejte mléko, přidejte trochu mleté kurkumy, zázvoru, špetku pepře a skořici.

3. Matcha

Bohatá na katechiny, které mohou zmírňovat poškození buněk. Měli byste si pravidelně připravovat i čaj z matche, abyste podpořili své úsilí při hubnutí.

Příprava je jednoduchá: matcha prášek zalijete horkou vodou a vše důkladně promícháte bambusovou metličkou pro hladký čaj bez hrudek.

4. SlimTEA 24/7

Čajové duo od Slimmium funguje dvakrát denně na podporu vašich cílů při hubnutí! S tímto duem denního a nočního čaje s účinnými bylinnými přísadami tělo přirozeně získá zpět svoji rovnováhu.

Live & Slim probudí trávení, detoxikuje tělo a urychlí odbourávání tuků, zatímco Sleep & Slim umožní rozloučit se s večerními útoky hladu, uvolní mysl a zlepší kvalitu spánku.

5. Slimmiccino

Kapučíno, které je zdraví prospěšné. Populární Slimmiccino zmírňuje pocit hladu, zabraňuje hromadění tuku a dodává více energie.

S pouze 8 kaloriemi na 1 šálek a bez cukru. Pokud tohle není ten nejchutnější horký nápoj na zimu, tak potom který?!

Produkty pro vás