5 jednoduchých věcí, které děláme denně a pomohou ti zhubnout a udržet to – potvrzeno vědci!

Nedávné studie ukazují jak můžou mít zdravé návyky velký dopad na proces hubnutí. Ukázalo se, že ty nejjednodušší věci mění svět. Nevíte kde začít? Čtěte dál...

Tady je 5 prokázaných a jednoduchých každodenních návyků, které změní tvou cestu k vysněné postavě.

RUTINA

Tvůj jídelníček by se měl stát rutinou. Jídlem každý den ve stejný čas máš větší šanci ztratit přebytečné kilogramy. Jak? Pokud máš přesný plán kdy jíst, máš větší šanci vyhnout se malým svačinkám mezi jídly. Tvé tělo si zvykne na pravidelný režim a chutě na sladké zmizí. Jak jednoduché!

Pro ještě větší úspěch zařaď do své denní rutiny Slimmiccino STRONG. Potlačuje hlad, limituje ukládání tuku a podporuje jeho spalování.BUĎ VŽDY PŘIPRAVENA

Udržet pravidelný režim bude mnohem jednodušší pokud budeš myslet dopředu a budeš vždy připravena. Pokud předem víš, že nebudeš doma na svůj obvyklý oběd nebo večeři - vem zdravou svačinku s sebou.  

Ideální na cesty může být čerstvé ovoce, domácí müsli tyčinka nebo oříšky a semínka. Tím se vyhneš situaci kdy zatoužíš po sušenkách nebo chipsech. Jak jednoduchá, zdravá a chutná výměna!

VYCHOĎ TO

Chůze je jedna z nejjednodušších a nejvíce efektivních způsobů jak být více fyzicky aktivní. Nevyžaduje žádné speciální vybavení ani oblečení. Jednoduše vklouzni do pohodlných tenisek a vykráčej ze dveří.

Zkus 10 000 kroků každý den. Pokud si myslíš že nemáš dostatek času, udělej malé změny tvé každodenní rutiny. Vyběhni schody místo pohodlné jízdy výtahem, vystup z tramvaje o zastávku dříve nebo zaparkuj své auto o něco dál. Dostaň svůj tep o něco výše každý den a brzy uvidíš ten rozdíl!

Navíc nyní se Slimmiccinem si můžeš být jistá, že budeš mít potřebnou energii!


 

POUŽÍVEJ MALÉ TALÍŘE

Udělej menší experiment. Naplň malou misku na cereálie rýží. Vypadá to jako dostatečné množství? Myslíš, že budeš plná z takové porce? Pravděpodobně ano.

Teď skus dát to stejné množství rýže do velké salátové mísy. Vypadá to jako nic, že ano? Určitě můžeš jíst víc než to, nemám pravdu? Ne! Nemám!  Nedělej tuto chybu. 

Buď opatrná s množstvím jídla na svém talíři. Tvé porce můžou být nezbytně velké a většinou sníš všechno co je před tebou. Zkus jíst z malého talíře (bez přidávání). Po jídle se napij sklenice vody a počkej alespoň 5 minut. Máš stále hlad?

DOBROU NOC A SBOHEM TUKU!

Spánek je nezbytnou součástí procesu hubnutí. Někteří tvrdí, že zdravá dieta a fyzická aktivita nepřinese tolik uspokojivých výsledků pokud nemáš dostatečný kvalitní spánek.

Stejně jako se svým pravidelným jídelníčkem - snaž se jít spát a vstávat ve stejný čas každý den. Ideálně na 7-8 hodin každou noc.

Pro kvalitnější spánek a spalování více tuku během ti pomůže vynikající NightBurn STRONG. Noční spalovač tuku, který omezuje chuť k jídlu. Pomůže ti s pozdní touhou na sladké a zabraňuje přeměně kalorii na tuk. Zrychluje metabolismus a udržuje játra ve skvělé kondici. Neobsahuje stimulanty ale naopak uvolňuje a poskytuje kvalitnější spánek!

Nakup nyní za speciální cenu!


Mohlo by vás zajímat