5 tipů na hubnutí na poslední chvíli pro toto léto

Léto je tady! Získali jste vysněné tělo, po kterém jste toužili? Pokud ne, nepropadejte panice – stále je čas! Připravili jsme krátký seznam jednoduchých věcí, které můžete ještě udělat, aby jste se vešli do vašich oblíbených letních šatů. Nakonec pro vás máme také speciální překvapení. Pojďme na to.

image

1. Jezte „kaloricky negativní“ potraviny

I když neexistuje takové jídlo, které by ve skutečnosti spálilo více kalorií, než obsahuje, potraviny, které jsou „náročnější“ na trávení, jsou stále dobrou volbou. Pokud budete jíst hodně potravin, jako je zelí, celer, brokolice, hlávkový salát a jablka, vydržíte déle sytí. A pokud jíte svůj hummus s celerem místo chleba – má to jasnou výhodu: méně kalorií = nižší tělesná hmotnost.

2. Pijte dostatek vody

Chápeme, to jste asi slyšeli už milionkrát – ale je to pravda! Kromě toho, že je voda zásadní v každém procesu v našem těle, je to také přírodní látka potlačující chuť k jídlu. Může snížit celkový příjem kalorií a pomáhá odstranit odpadní látky z těla – odpad, který by se jinak v těle shromažďoval a způsobil, že se budete cítit nafouklí, oteklí a unavení.

3. Cvičte – ale cvičte chytře

Nemusíte trávit hodiny ve fitku – kdo si může vůbec dovolit tolik času? Krátká 20minutová cvičení fungují skvěle – ale musíte zvýšit intenzitu. Doporučujeme vám přečíst si něco o intervalovém tréninku s vysokou intenzitou. Jen 15–20 minut denně a výsledky uvidíte okamžitě. Nezapomeňte se následně odměnit proteinvým shakem, abyste vyživili svoje svaly.

4. Okořeňte si svůj život

Máte rádi chilli? Kajenský pepř? Pokud ne, možná je čas je uvést do vašeho jídelníčku.Kapsaicin – sloučenina zodpovědná za pálivou chuť, kterou pocítíte z chilli – má dobře zdokumentované účinky na zrychlování metabolismu. Mírným zvýšením teploty těla se spálí i více kalorií.

5. Zhubněte s letními drinky

Vyberte si produkty z naší LIMITOVANÉ LETNÍ EDICE: nápoj AquaSlim EXTREME s příchutí jahody a NightBurn EXTREME s chutí ananasu, které pomáhají odstraňovat zadržovanou vodu, nadýmání a problémy se spánkem, což je první a základní krok, když chceme zhubnout.