5 jednoduchých tipů jak se připravit na pláž

Přiznejme si to, všichni chceme na pláži vypadat co nejlépe. Vlastně dostat se k tomuto bodu je trochu složitější. Zde je 5 věcí, které je třeba mít na paměti při usílí získat postavu do bikin.

image

1. Nepřejídejte se

Tohle by mělo být dostatečně očividné. Vaše „základní matematika” musí fungovat zhruba takto: spálená energie > přijatá energie (prostřednictvím stravy). I když je pravda, že cvičení vám umožní jíst více, neumožňuje vám to přehánět.

Pamatujte si, že spálit jednu malou tyčinku s mléčnou čokoládou vám zabere cvičení jako 22minutový běh. A pokud jste měli tyčinek několik, to už vám zabere nějaké to běhání!

2. Nehladovte

Hladovění drasticky zvyšuje hladiny stresového hormonu kortizolu. To způsobuje mnoho účinků v těle, jako je inzulinová rezistence, hromadění tuku v oblasti břicha a zvýšené zadržování vody. I když je kalorický deficit potřebný k tomu, abyste zhubli, nebuďte s ním příliš agresivní. Je také důležité, abyste použili tento trik, ke kterému se dostaneme později.

3. Nepřehánějte to s cvičením

Samozřejmě, cvičení je nutné, pokud chcete spalovat tuk a zhubnout. Ale intenzivní nadměrné cvičení bude stejně jako hladovění zvyšovat hladiny kortizolu. I když cvičení pomůže spalovat kalorie, může také rychle umocnit zadržování tekutin v těle. Nemá moc smysl shazovat přebytečná kila, pokud se stále cítíte a vypadáte nafouknutí.

Zde je klíčová zlátá střední cesta.

4. Dopřejte si vaše hříšné jídlo

To už zní až příliš dobře, aby to byla pravda, že? Bylo však vědecky prokázáno, že dopřát si své oblíbené (kalorické) jídlo na dietě s nízkým obsahem kalorií, vyplaví přebytečnou vodu z těla. Nejznámějším výzkumem v tomto směru byl „Minnesota Starvation Experiment“, kde dobrovolníci pokračovali v nízkokalorické dietě.

Když jim bylo podáno jídlo s vysokým obsahem kalorií, aby oslavili, že se dosáhli již poloviny experimentu – ztratili značné množství hmotnosti, doslova přes noc. Jejich hladiny kortizolu dramaticky poklesly a v důsledku toho i jejich zadržování tekutin.

5. Pijte dostatek vody

Pití 3 dalších sklenic vody denně zvyšuje pravděpodobnost, že budete jíst až o 205 kalorií denně méně! Udělejme si rychlou matematiku: to znamená, že byste mohli ztratit 0,8 kg za měsíc – to je téměř 10 kg za rok – jednoduše tím, že pijete 3 další sklenice vody denně! To může přece zvládnout kdokoli.

Kdykoliv se budete cítit hladoví, možná budete mít vlastně jen žízeň. Je to velmi běžný jev. Někdy se signály v našem těle pomílí a namísto pití vody raději sáhneme po nějaké sladkosti, či něčem neodolatelném – dobrý den extra kalorie! Vždy s sebou noste láhev vody a brzy si všimnete rozdílu.

Jak mít postavu do bikin dřív, než stihnem vyslovit „keks”?

S pomocí našich triků a sady LAST MINUTE Bikini jsme si jisti, že budete včas připraveni na pláž! LAST MINUTE Bikini je 3fázový program navržen tak, aby zbavil vaše tělo přebytečné vody a nastartoval spalování tuků. V kombinaci se zdravou stravou vám může pomoci dosáhnout rychlejších výsledků a motivovat vás k tomu, abyste vytrvali ve vašem cíli zhubnout.

Sada obsahuje WaterOut STRONG a WaterOut STRONG Night, které pomáhají odstraňovat zadržovanou vodu a nadýmání, což je první a základní krok, když chceme zhubnout. Součástí sady je také nápoj BootBurn STRONG Active, který podporuje odbourávání tuků a pomáhá rychleji dosáhnout požadované hmotnosti, protože rozpouští tuk, i když nejste fyzicky aktivní.

Mohlo by vás zajímat