5 věcí, které skutečně fungují při zbavování se celulitidy

Už jste to slyšeli – celulitida je zcela normální, přirozená a má ji 85 % žen. Ale pokud se přesto nedokážete smířit s tím, že prostě přijmete svou kůži s dolíčky, je to také naprosto v pořádku. Léta výzkumu nám umožnila nahlédnout do toho, co skutečně nejlépe funguje při snaze o vyhlazení pokožky, a prozradíme vám malé tajemství: nejsou to jen doplňky stravy!

Příčiny celulitidy

Důvody, proč máte celulitidu, nemají nic společného s vaší hmotností. Oslabení pojivové tkáně může souviset s: 

 • každodenním stresem
 • změnami hmotnosti (ano, dokonce i úbytkem hmotnosti)
 • stárnutím
 • poškození sluncem
 • nezdravou stravou
 • sedavým způsobem života 
 • hormonálními změnami
 • toxiny 

Odvěká snaha zbavit se celulitidy

Ženy usilují o hladkou pokožku od nepaměti, ale ne všechny anticelulitidní metody jsou účinné, a co je opravdu důležité, že jedna jediná věc nedokáže zázraky. Celulitidu je třeba řešit jak zevnitř, tak zvenčí. Proto pouze užívání anticelulitidních pilulek nepřinese kýžené výsledky, stejně jako pouze používání lokálních krémů také nezpůsobí zázraky.

5 kroků v boji proti celulitidě

1. Pijte více vody

Pití většího množství tekutin pomáhá udržovat pokožku hydratovanou a pružnou, takže vypadá hladší. Dostatečná hydratace je také důležitá pro boj se zadržováním vody a odplavování toxinů. 

2. Hladká kůže zevnitř těla

Zlepšete vzhled své pleti pomocí doplňků stravy, které pomáhají zlepšit mikrocirkulaci zevnitř. Vaše pleť díky tomu bude vypadat hladší

SlimJOY Cellulite Attack dokáže toto vše a ještě více, protože podporuje také hubnutí (úbytek tuku přispívá ke snížení výskytu celulitidy) a chrání před škodlivými vlivy životního prostředí. Vše, co potřebujete ke zlepšení své pokožky zevnitř!  

3. Provádějte posilovací cviky

Zvýšení svalové hmoty může pomoci zlepšit výskyt celulitidy. Doporučujeme cviky, jako jsou dřepy a výpady, nebo cvičení s posilovací gumou. 

4. Zpevněte svou pleť zvenčí dovnitř

Zkuste používat anticelulitidní krém, který vám pomůže udržet pomerančovou kůži na uzdě. SlimJOY Anti-Cellulite Lotionhydratuje pokožku a zlepšuje její hladkost, což pomáhá snižovat výskyt celulitidy. Kromě toho také podporuje spalování tuků, snižuje jejich hromadění a brání tvorbě nových tukových buněk, čímž viditelně redukuje nejen tuk, ale i výskyt celulitidy.  

5. Kartáč & masáž

Pravidelné kartáčování a masírování pokožky pomáhá stimulovat mikrocirkulaci pod kůží, zlepšuje tok lymfy a její odvodnění a odstraňuje toxiny. Vyzkoušejte kombinaci SlimJOY Anti-Cellulite Lotion a kartáče na celulitidu pro dosažení maximálního účinku proti celulitidě. 

Urychlete si cestu k pokožce bez dolíčků s naší intenzivní anticelulitidní sadou

Účinná kombinace SlimJOY Cellulite Attack s trojnásobným účinkem proti celulitidě a Anti-Cellulite Lotion pro lokální odstranění tuku a celulitidy. K tomu jsme přidali náš masážní kartáč na celulitidu, který vám pomůže s masáží dolíčků. 

Nyní můžete konečně redukovat celulitidu (a tuk!) tím, že se jí budete věnovat zevnitř i zvenčí! 

Tento výkonný balíček vám pomůže: 

 • posílit stěny cév (což pomáhá zlepšit mikrocirkulaci).
 • vyhladit pokožku a viditelně tak snížit výskyt celulitidy
 • zvýšit spalování tuků až o 60*%
 • snížit hromadění tuků až o 55*%
 • snížit tvorbu nových tukových buněk až o 60* %

Produkty pro vás

SNÍŽENÍ ZADRŽOVÁNÍ VODY
-50%
Speciální cena 739 Kč Běžná cena 1 478 Kč
Zobrazit produkt