6 jednoduchých triků, jak se zbavit tuku bez cvičení

Chtěli byste vědět, jak spálit stovky kalorií každý den, aniž byste jen pohnuly prstem? Nebo možná jen potřebujete extra pomoc při spalování tuků, abyste dosahovali rychlejších výsledků. Zjistěte, jak dosáhnout vašeho cíle s minimální námahou!

image

1. Hýbejte se při úklidu doma

Známe to všichni, jednou týdně nebo ještě častěji je třeba v domácnosti pořádně uklidit. Samotný pohyb při uklízení vám pomůže spalovat kalorie. Vyzkoušejte to pojmout trochu jako zábavu, pusťte si vaši oblíbenou hudbu a hýbejte se do rytmu s radostí. Podpoříte pohyb, trošku víc se zapotíte a to vám pomůže spalovat další kalorie navíc.

2. Neustále se „vrťte“ 

Neseďte v klidu a s minimem pohybu. Měňte pozice sezení, hrajte si s vlasy, podupujte si lehce nohou (ale tak, aby se vaši kolegové v práci nezbláznili) – budete spalovat kalorie ani nevíte jak!

3. Pijte více vody

Hlad je převlečená žízeň. Nezapomeňte se před každým jídlem napít a tím automaticky zmenšíte množství jídla, které poté zkonzumujete.

4. Choďte po schodech

Vyberte si schody místo výtahu. A to vždy, i s nákupními taškami, nebo i když se vracíte z práce pozdě a chcete se už jen hodit na gauč. Pokud půjdete po schodech třikrát denně, pokaždé, řekněme, 5 minut – to je 15 minut fyzické aktivity a o dalších 100 spálených kalorií.

5. Používejte menší talíře

Naložte si jídlo na menší talíř. Jíme totiž i očima, a pokud oči vidí plný talíř, tak i náš žaludek je spokojenější. Na menší talíře se vejde méně jídla a tak přijmete méně kalorií… ale nesmíme si na ten malý talíř naložit 5krát tolik!

6. Jezte druhou rukou, než jste zvyklí

Pokud jste praváci/ pravačky, držte vidličku pravou rukou a naopak. Budete jíst pomaleji, neboť budete jíst méně dominantní rukou. Tím spíše pocítíte, že jste se už najedli a zbytečně se nepřejíte.

7. BONUS: vyzkoušejte AdipoBurn EXTREME

Všechny předchozí tipy a triky jsou skvelým začátkem hubnutí, výsledky se však hned nedostaví. Pokud si přejete rychlé a hlavně reálné výsledky, vyzkoušejte náš jedinečný AdipoBurn EXTREME.

  • AdipoBurn EXTREME– zvýší spalování tuků o 33 %* a zmenší tuk na břiše až o 50 %!*

Tímto způsobem spalujete tuk zevnitř i zvenčí, a to bez toho, abyste museli něco dělat!

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat