5 důvodů, proč je podzim ideální pro nastartování hubnutí

S padajícím listím a zkracujícími se dny je ve vzduchu cítit výrazná změna. V období, kdy se děti vracejí do školy, je prostě něco, co připomíná nový začátek. A nový začátek může být přesně to, co potřebujete, abyste se vydali na svou cestu za hubnutím!

Spolu s pohodlnými svetry a hrnky horkého kakaa přináší toto období příležitost soustředit se na své tělo, zdraví a kondici, aniž by vás rušily letní události v kalendáři nebo tlak, který můžete cítit před plavkovou sezónou.

image

Pojďme se tedy podívat na to, proč je podzim ideálním obdobím, kdy se můžete začít soustředit na své cíle v oblasti hubnutí a získat náskok před požitky zimních svátků!

5 hlavních důvodů, proč jdou podzim a hubnutí ruku v ruce

1. Perfektní podmínky

Podzim nabízí úžasnou střední cestu – venku není ani příliš horko, ani příliš zima. Takové počasí je pro pobyt venku ideální. Máte chuť na procházku v parku? Nebo si jít zaběhat mezi padajícím listím? Obě tyto aktivity jsou ideální, protože k nim nepotřebujete žádné drahé vybavení ani členství v posilovně. 

Dokonce i podzimní domácí práce, jako je hrabání listí, můžete brát jako takový malý trénink. Podle odborníků může průměrný člověk při této činnosti spálit více než 300 kalorií za hodinu. Takže si vyhrňte rukávy, obujte tenisky a nadechněte se svěžího podzimního vzduchu!

2. Sezónní dobrůtky

Podzim je pokladnicí chutných a výživných potravin. Tak třeba dýně, cukety, mrkev, hrušky, jablka... Zaměřte se na podzimní pokrmy ze sezónního ovoce a zeleniny a připravte si velké hrnce vydatných polévek nebo dušených pokrmů bez problémů – jako bonus mají tyto typy pokrmů obvykle velmi nízký obsah tuku. 

A pokud nejste zvyklí snídat, podrzim je vhodným časem s tím začít. Kratší dny v chladných měsících mohou způsobit, že se cítíme více unavení a snídaně nám může poskytnout užitečnou dávku energie. Vyzkoušejte třeba ovesné vločky – jsou snadné na přípravu a navíc jsou ideální podzimní snídaní, která uvolňuje energii postupně během celého dopoledne, zejména pokud přidáte jablka nebo jiné sezónní ovoce jako přírodní sladidlo. 

3. Žádný tlak, jen čistý pokrok

S létem často přichází tíhá očekávání. Tlak na to, abychom měli „plážovou postavu“ nebo se vešli do plavek, pro nás může být velký nápor. Podzim vám naopak umožní, abyste vše brali v klidnějším tempu. To znamená, že se můžete soustředit na postupný pokrok a stanovení realistických, dosažitelných cílův oblasti hubnutí – vždyť nejzdravější způsob hubnutí je ten pomalý a postupný. 

4. Zdravé návyky

I když léto všichni milujeme, dovolená, letní akce a rodinné grilování mohou narušit naše každodenní návyky. 

Podzim je naopak obdobím návratu do rutiny! Děti se vracejí do školy, pracovní rozvrh se stává předvídatelnějším a letní chaos se začíná uklidňovat. Díky menšímu rozptýlení je snažší dodržovat vyvážený jídelníček a pravidelný pohybový režim.

5. Čas na plánování a hodnocení

Se zkracujícími se dny a prodlužujícími se nocemi trávíme přiroženě více času doma. To je skvělá příležitost zaměřit se na plánování a hodnocení, naplánovat si výživná jídla, experimentovat s podzimními produkty, připravit si dopředu zdravé obědy do práce a dokonce si vést deník, ve kterém budeme sledovat své pokroky. 

Koneckonců, pokud jde o hubnutí a pohodu, příprava není jen klíčem k úspěchu, je jeho základem.

Ideální společník pro podzimní hubnutí: Sbohem kilogramy! [Limitovaná edice]

Přestože všechny tyto faktory činí podzim ideálním obdobím pro hubnutí, existuje ještě jeden způsob, jak umocnit své výsledky: Sbohem kilogramy! [Limitovaná edice]!

Tato limitovaná sada, která obsahuje 4 naše bestsellery, byla navržena tak, aby doplnila všechny přirozené výhody, které přináší podzim a pomohla vám udržet si motivaci a dosáhnout rychlejších výsledků. Přijměte kouzlo podzimu a nastartujte pokroky tím, že odstraníte přebytečnou vodu, podpoříte spalování tuků ve dne i v noci a zaměříte se na tvrdohlavý břišní tuk.

Síla proměny sady Sbohem kilogramy [Limitovaná edice] je od vás pouze jedno kliknutí – a po omezenou dobu za bezkonkurenční cenu!

Produkty pro vás

SPALOVÁNÍ TUKŮ
-68%
Speciální cena 1 370 Kč Běžná cena 4 296 Kč
Zobrazit produkt