Baletka Ana: Co se mi stalo po týdenním používání WaterOut s XXL efektem?

Ana Klašnja je známá sólistka baletu Slovinského národního divadla v Lublani a je maminkou 2ročního syna. 33letá baletka je pořád v jednom kole, proto si na ní mnohé povinnosti, jak osobní tak pracovní, vybírají svou daň. Zejména před představením, když se kvůli stresu a nepravidelné stravě cítí nafoukle, což ji u výstupu hodně omezuje. Přiléhavé oblečení a perfektní pohyby jsou její obchodní značkou, proto musí vypadat co nejlíp. K plochému bříšku jí pomáhá WaterOut s XXL efektem.

image

Esem v rukávu baletek je jejich postava, proto o ní musí pořád pečovat a to samozřejmě i s pomocí správné výživy. Přes den jedí věčinou lehká jídla, která je nenadýmají.

Proto si Ana Klašnja v případech, kdy se cítí nafouklá, pomáhá nápojem WaterOut s XXL efektem.

Ana dosáhla s nápojem WaterOut s XXL efektem výsledků již po 1 týdnu

Nápoj má podle Any velice příjemnou chuť. Již po několika dnech s ním dosáhla výsledků a rozloučila se s pocitem nafouklosti.

„Na pódiu jsem znovu fit, bez nafouklého břicha, znovu mám pocit lehkosti, který je pro baletky tak důležitý. Zpozorovala jsem taky, že odkdy používám WaterOut s XXL efektem, mám i více energie,“ odhaluje Ana.

Jak se jí to daří? Nápoj obsahuje 9 přírodních složek, které zabraňují ztrátě minerálů z těla, i přes zvýšené vylučování přebytečné vody a toxinů.

Pocit nafouklosti se zmenšil až o 60%

Nápoj intenzivně povzbudil vylučování vody a toxinů, které Ana přes svátky nabrala a to až o 27 %. Tím se během 1 týdne zmenšil pocit nafouklosti a oteklost až o 60 %.

Listy červeného vína v boji proti celulitidě

Ana však nápoj nepoužívá pouze na zmenšování nafouklosti a oteklosti, ale také jako prevenci vzniku celulitidy. WaterOut s XXL efektem obsahuje listy vinné révy, které zlepšují podkožní mikrocirkulaci a pomáhájí intenzivně zmenšit viditelné znaky celulitidy.  

„Nápoj doporučuji všem, kteří se chtějí detoxikovat, zhubnout nebo mají potíže se zažíváním,“ radí Ana.

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat