38-letá Brigita vážila 108 kg… dnes je vše jinak!

„Loni jsem měla opravdu nepříjemný zážitek, když jsme se na hodinách fyzioterapie museli cvičně  masírovat navzájem. Bylo to pro mne velice nepříjemné kvůli mé nadváze,“ říká 38-letá zdravotní sestra Brigita. Ale od té doby se všechno změnilo! Dnes Brigita váží o 9 kg méně a zhubla 17 cm v pase!

image

„Jako zdravotní sestra bych měla podporovat zdravý životní styl,“ říká Brigita. Její váha se však během posledních 20 let neustále zvyšovala, zejména po dvou těhotenstvích. S hmotností 108 kg věděla, že musí změnit stravu a zhubnout.

„To je to nejlepší, co se mi stalo od narození mých dětí“

Ačkoli se 38-letá Brigita snažila zhubnout většinu svého života, nedařilo se jí to, než našla webové stránky Slimmium. „Slyšela jsem o Slimmium mnoho dobrého, takže jsem se rozhodla dát produktům šanci,“ říká Brigita. „To bylo to nejlepší, co se mi stalo od narození mých dětí!“

„Proces hubnutí se začal již po týdnu užívání“

Než začala Brigita užívat WaterOut a AdipoSlim, měla nateklé ruce a nohy kvůli zadržování vody. „S pomocí lahodného nápoje WaterOut zmizely otoky za méně než týden.“

image

S kapslemi AdipoSlim šla kila dolů rychlostí světla

Brigita si všimla první změny, když si již po týdnu musela koupit menší kalhoty. Poté se vždycky těšila na každotýdenní měření a vždy byla odměněna pozitivními výsledky. „Piju chutnou ovocnou šťávu a současně hubnu,“ říká s úsměvem.

Neuvěřitelné! S jednou kapslí denně zmenšila obvod pasu a nyní má i více energie. Ale to nebyla jediná věc, která se pro šťastnou matku dvou dětí změnila. Konečně klidněji spí a během dne není tak unavená.

Jak je možné zhubnout s přírodními produkty?

WaterOut XXL s přírodní příchutí malin pomáhá eliminovat otoky končetin a zbavit tělo toxinů.

AdipoSlim XXL je 10x účinnější než podobné výrobky na trhu, spaluje stávající tuk a zabraňuje ukládání nového tuku v těle.

Tyto 2 skvělé produkty můžete nyní zakoupit jako sadu a získáte nápoj WaterOut ZDARMA

image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat