Jsme přesvědčeni, že Vás čeká úspěšný rok

Rok 2021 je tady! Jste připraveni na nové cíle a výzvy?

Tento rok si opravdu splňte svoje novoročních předsevzetí pomocí jednoduchých kroků. Pokuste se splnit minimálně jeden úkol každý den a hned se budete cítit více motivováni. Dosáhněte svých cílů postupně, krůček po krůčku – to je cesta.

image

Abyste v tom nebyli sami, máme pro vás super nápady, jak si to usnadnit a jak se konečně soustředit i na to, na co v dnešním uspěchaném životě plném povinností zapomínáte tak často – na sebe!

1. Začněte jíst zdravěji a méně

No, buďme realisté, po všem tom svátečním jídle naše tělo opravdu potřebuje pauzu. Pokud chceme mít štíhlou figuru do léta, nyní je ten nejlepší čas začít o tom přemýšlet a něco pro to udělat. Nahraďte každodenní jídla trošku menšími porcemi a snížíte tak příjem kalorií: jak jsme řekli, krůček po krůčku, pokaždé si naložte na talíř trošku méně a o chvíli uvidíte a pocítíte ten rozdíl!

image

2. Buďte aktivní

Ano, víme, že je ještě zima a že venku to není zrovna nejvhodnější pro běžné aktivity v přírodě… ale znovu, krůček po krůčku, začněte pomalou chůzí 10–15 minut nebo doma udělejte pár cviků každý den. Vaše tělo vám bude vděčné a budete se cítit mnohem lépe. Do léta můžete být připraveni na efektivnější cvičení i na pěkně zformovanou postavu do plavek;)

3. Dopřejte si kvalitní spánek

Spánek je klíčový pro naše zdraví, ale i pro štíhlou postavu. Pokud nespíme dobře, naše tělo mnohem více touží po kalorickém jídle… a víte, co to znamená… naše sebeovládání začne selhávat a váha začne ukazovat čím dál tím víc kilogramů. A to asi nechcete. Proto se pokuste spát každý den alespoň 7–8 hodin!

4. Buďte sebevědomější

Víme, že tohle si nemůžeme jen tak jednoduše poručit. Ale pokud si stanovíte nějaké cíle a konečně začnete na sobě pracovat, uvidíte, co se stane. Každý malý pokrok ve vašem životním stylu vám dá více motivace, dokud nebudete totálně ohromeni tím, jakého neuvěřitelného úspěchu jste dosáhli!

5. Nestresujte se

Stres hraje v našem životě opravdu kritickou roli. Když jsme pod stresem, všechny naše snahy padají jako domeček z karet. Zkuste trochu popřemýšlet, jestli opravdu stojí za to nervovat se nepodstatnými věcmi (ať už práce, škola, partner či kamarádi). Občas je dobré udělat pár změn, abyste se cítili lépe a vždy postavte sebe a své zdraví na první místo! To posílí i vaši sebeúctu.

image

6. Naučte se, jak být šťastní

Toto předsevzetí v podstatě souvisí s předešlým. Naučte se mít se rádi, popřemýšlejte, které věci vás dělají šťastnými a snažte se je dělat častěji. Samozřejmě věcem, které vás znervózňují a dělají smutnými, se posnažte co nejvíce vyhýbat.

7. Vraťte se do top formy

Při prvních 6 předsevzetích vám nemůžeme příliš pomoci, musíte to zvládnout sami. Ale při tomto máme pro vás dokonalou pomoc. Pokud se budete držet předešlých rad a k tomu si dopřejete malou Slimmium pomoc, letošní rok bude zaručeně ve znamení ÚSPĚCHU!

Do top formy po svátcích vám pomohou tyto 2 sady – Sada Sbohem kilogramy a 60denní program Mise vysněná postava. Díky velmi účinným produktům na hubnutí obsažených v těchto sadách vám pomohou získat štíhlou linii a dodají vám tu pravou motivaci pokračovat.

Sada Sbohem kilogramy! bude po 30 dnů vaším nejlepším přítelem

Tato sada obsahuje náš hvězdný produkt AquaSlim EXTREME, který pomáhá eliminovat nadměrné množství tekutin a očistí tělo od všech toxinů, které se nahromadily během svátků. Nápoj FatBurn EXTREME zvýší spalování tuků a zajistí, že během cvičení bude vaše tělo fungovat jako stroj na spalování tuků. Kapsle AdipoSlim EXTREME dokáží zvýšit spalování tuků a spalují dvojnásobek kalorií pomocí stimulace hnědé tukové tkáně. Nápoj NightBurn EXTREME má osvědčený vliv na snížení chuti k jídlu a zvýšení metabolismu během spánku. 

 

60denní program Mise vysněná postava

Perfektní sada pro efektivní hubnutí a viditelné a trvalé výsledky. Naše nejefektivnější sada pomůže zhubnout ve 3 jednoduchých krocích. Detoxikujte tělo, spalujte nepříjemné tuky, zhubněte na správných místech a načerpejte více energie. Dejte sbohem nadýmání, celulitidě a přebytečným kilům! A přivítejte štíhlejší pas, vytvarovaný zadeček a štíhlé nohy!

 

 

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat