Co dělám špatně?

Nejspíš nic. Čtěte dál, všechno vám vysvětlíme.

image

"Změna poměru množství přijaté energie a vydané fyzické aktivity má za následek úbytek hmotnosti," je často opakovaná mantra. Bohužel ne vždy to vede k požadovaným výsledkům. Ve skutečnosti se zdá, že tuky v určitých partiích těla jsou odolné i vůči nejpřísnějším dietním a cvičebním režimům. Jak to? Hlavním důvodem je, že vnášet do těla příliš málo kalorií může způsobit zmenšení objemu vaše svalové hmoty a mít opačný účinek. Druhým důvodem je, že snížení podílu tukové vrstvy vyžaduje velmi soustředěný trénink.

Pořád zmatená? Můžou za to tukové buňky!

Hlavními viníky těchto tukových polštářků jsou podkožní tukové buňky. Tyto buňky se nacházejí přímo pod kůží uvnitř kolagenové sítě. Z různých důvodů, často hormonálních, se mohou zvětšit až o 60krát!

Tyto "gigantické" tukové buňky brání mikrocirkulaci a lymfatický systém pak již nefunguje optimálně a začne hromadit vodu a odpadní látky (toxiny) uvnitř spojivových tkání. Důsledkem je, že má vaše tělo potíže s odstraněním tuků všude tam, kam je pro něj snadnější uložit toxiny, které nemůže vyloučit.

Již tušíte jaký je výsledek, že? Je to celulitida a ty nepříjemné nevzhledné hrudky, které ničí vaši postavu.

Dostalo se vám to pod kůži?

Je to víc než jen rčení. Ve skutečnosti je naše kůže největším orgánem. Tak proč nevyužít této výhody, abyste zhubla? Jak? Používejte Booty GEL, který posiluje síť kolagenu, zpevňuje pokožku a zmenšuje tukové polštářky.

Funguje ve 4 jednoduchých krocích:

1. Snižuje lipogenezi (tvorbu tuku) a zvyšuje lipolýzu (spalování tuků)

2. Zvyšuje cirkulaci a eliminaci toxinů

3. Obnoví normální strukturu dermální a hypodermální tkáně

4. Blokuje volné radikály, které napadají kolagenní síť, která již nemůže udržovat tukové buňky pod kontrolou.

Garcinie kambodžská + kofein = Sbohem nevzhledným hrudkám

Plody Garcinie kambodžské obsahují látky blokující enzymy, které poškozují síť kolagenu a elastinu. Tímto způsobem přebytečný tuk zůstává na svém místě, pevně v síti kolagenu a je méně viditelný jako tukové polštářky.

Účinek kofeinu na druhou stranu určitě už znáte: snižuje objem tukových buněk, urychluje spalování a zabraňuje akumulaci nových tukových buněk. Zlepšuje také krvní oběh.

Nedávné studie ukázaly, že při aplikaci výrobků s kofeinem můžete omezit obvod pasu až na 2,1 cm za pouhých 30 dní!

Zkuste zcela nový Booty Gel!

Inovativní produkt Slimmium je ideálním řešením pro odstranění tukových polštářků na bocích, stehnech, hýždích, břichu a pažích!

Kromě kofeinu a Garcinie kambodžské obsahuje 6 dalších hlavních složek (včetně želatiny, aloe vera a mentolu), které působí na kůži a mají silný antioxidační a protizánětlivý účinek.

Booty Gel s hubnoucím účinkem nejenom splauje tuky a blokuje jejich vznik, ale také eliminuje celulitidu, zvyšuje hladinu kolagenu, detoxikuje pokožku do hloubky, zpevňuje ji a obnovuje její zdravý vzhled.

Objednejte si Booty Gel se SLEVOU image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat