Cvičení pro celé tělo a spalování tuku z pohodlí vašeho domova

Fyzická aktivita je velmi důležitá nejen pro celkové zdraví, ale také pro úspěšné hubnutí a udržení požadované hmotnosti. Pokud chcete posílit spalování tuku, připravili jsme pro vaše tělo trénink střední intenzity, který můžete dělat doma. Zabere asi jen 30 minut času (včetně zahřátí a odpočinku!). Takže ideální pro dny, kdy nemáte moc času.

image

Vše, co potřebujete, je jógová podložka, hodiny, ručník a samozřejmě trochu vody.

Připraveni? Začínáme!

Začněte 5minutovou rozvičkou pro zahřání

Minutu poskakujte na místě a pak kombinujte s chůzi a kroužením ramen dopředu a dozadu a zakončete kroužením celých paží. Potom pomalu běhejte na místě 2 minuty. Na závěr skákejte na místě 1 minutu.

Zahřáli jste se? Teď začne ta pravá zábava.

První část: kardio cvičení

1. cvičení: POSKOKY

Postavte se vzpřímeně s rovnými nohama a rukama nataženými podél těla. Jemně ohněte kolena a skákejte a přitom zvedejte ruce nad hlavu. Na zem budete dopadat s nohama od sebe na šíři ramen. Při dalším skoku se vraťte do výchozí polohy (paže a nohy natažené, nohy k sobě). Cvičení opakujte 2 minuty.

image

2. cvičení: VOJENSKÉ SKOKY

Postavte se s nohama na šířku ramen od sebe a udržujte ruce natažené k tělu. Sestupte a položte ruce na zem před sebe, mezi vaše nohy. Přeneste tělesnou hmotnost do paží a kopněte nohama dozadu. Zůstaňte v poloze „prkno“ (ujistěte se, že je vaše tělo opravdu natažené od hlavy až k patě!). Skočte s nohama vpřed znovu do dřepu a pak s rukama nataženými do vzduchu. Cvičení opakujte 2 minuty.

image

Udělejte si minutovou přestávku a vypijte trochu vody.

Druhá část: cviky na břišní svaly

1. cvičení: SKLAPOVAČKY V POLOZE KOLA

Lehněte si na záda. Udržujte spodní část zad na podlaze, poté přitáhněte kolena k sobě a udržujte je v pravém úhlu. Dejte ruce za hlavu a mírně ji zvedněte z podlahy. Poté se střídavě dotkněte levého kolena pravým loktem a pravého kolene levým loktem. Přitom vždy natáhněte protější nohu. Cvičení opakujte 2 minuty.

image

2. cvičení: SKLAPOVAČKY SE ZDVIHEM NAPNUTÝCH NOHOU

Lehněte si na záda a natáhněte ruce za hlavu. Zvedněte nohy tak, aby byly kolmo k zemi a kolena mírně ohnutá. Ujistěte se, že vaše dolní část zad je na podlaze, poté zvedněte ruce a horní část zad proti nohám. Můžete také mít ruce za hlavou, aby se cvičení usnadnilo. Cvičení opakujte 2 minuty.

image

Udělejte si minutovou přestávku.

Část třetí: Cvičení na ruce

1. cvičení: KLIKY NA KOLENOU

Postavte se do polohy v kleče, držte kolena na podlaze a ruce položte o něco šíře, než je šířka ramen. Držte záda rovně. Ohýbejte ruce, dokud nejsou lokty v pravém úhlu, a pak se vraťte do výchozí polohy. Cvičení opakujte 2 minuty.

image

2. cvičení: KLIKY V „PLANK” POZICI

Začněte cvičení v pozici „prkno“ s nataženými pažemi položenými na podlahu na šíři ramen od sebe. Stiskněte břišní svaly a hýždě, položte levé předloktí na podlahu, pak pravé a udržujte polohu „prkna“. Pak postupně zvedněte levé překloktí a potom pravé a vraťte se do výchozí polohy. Cvičení opakujte 2 minuty.

image

Čas na další 1minutovou přestávku. Nezapomeňte se napít trochu vody.

Čtvrtá část: cvičení na nohy a zadek

1. cvičení: VÝPADY NOHOU

Postavte se nohama na šířku boků, pak udělejte velký krok vpřed a přeneste váhu na přední nohu. Spusťte boky tak, aby koleno přední nohy bylo v pravém úhlu, přičemž zadní noha se téměř dotýká podlahy. Také se ujistěte, že šlapka přední nohy je na podlaze a šlapka zadní nohy směřuje nahoru. Udělejte krok zpět a to samé opakujte s druhou nohou. Cvičení opakujte 2 minuty.

image

2. cvičení: DŘEPY S VÝSKOKEM

Postavte se s nohama na šířku ramen od sebe a mějte narovnaná záda. Pak se rychle zvedněte a udělejte vysoký skok. Cvičení opakujte 2 minuty.

image

Vypijte znovu trochu vody, už se blížíte ke konci. Čeká vás jen ta nejlepší část…

Dokončete trénink 5minutovým odočinkem

Chůze je velmi účinný způsob chlazení těla, který mu umožňuje pomalé ochlazení a navrácení do normálního stavu. Účinné je také protažení celého těla, ale nezapomeňte zahrnout všechny hlavní svalové skupiny a protáhnout každou z nich po dobu nejméně půl minuty.

Zefektivněte svůj trénink s L-Carnitine Pure 1000!

Carnipure™ je silná složka která pomáhá regeneraci po tréninku a urychluje proces hubnutí.*

image

Stačí 1 lahvička 1000 mg nejčistšího l-karnitinu a vaše cvičení bude jednodušší a spalování tuků intenzivnější! Ukázalo se, že L-karnitin:

  • zvyšuje hladinu energie,

  • přinutí tělo využívat tuk pro výrobu energie,

  • minimalizuje poškození svalové tkáně,

  • eliminuje bolest svalů (svalovku).

L-carnitine Pure 1000 je nyní v mimořádné AKCI » Neváhejte a objednejte ještě DNES!

*Účinky použití produktu mohou být rozdílné u každého jedince a mohou se lišit od účinků popsaných na internetové stránce. Naše produkty nejsou určené na prevenci nebo léčbu jakéhokoliv onemocnění nebo vážné nemoci.