Maminka Daniela: „Rychle a snadno jsem zhubla, proto nyní výrobky linie Slimmium používají i členové mé rodiny"

Daniela, 26letá kadeřnice a matka dvou dětí, po druhém porodu zjistila, že nemůže znovu získat postavu, jakou měla před těhotenstvím – i když dělá všechno správně. „Držela jsem dietu, cvičila a cvičila, ale výsledky žádné." Změna nastala až tehdy, když začala používat produkty z řady Slimmium. „Po třech dnech nafouklost zmizela a mé trávení se výrazně zlepšilo. Po dvou měsících jsem zhubla až o 7 kilogramů, obvod stehen se zmenšil o 3,5 cm a obvod kolem boků až o 10 centimetrů!"

image

Daniela je nyní se svým vzhledem spokojená a nemůže uvěřit, jak snadné bylo zhubnout s výrobky Slimmium, protože se předtím se tolik snažila a výsledky nikde. „Používala jsem WaterOut XXL, který nastartoval můj metabolismus a konečně se něco začalo něco dít. Okamžitě jsem se začala cítit lehčí, plná energie, mé trávení se výrazně zlepšilo a chuť na sladké zmizela, " říká Daniela.

„První výsledky jsem zpozorovala již po třech dnech užívání“


Danielu překvapily rychlé výsledky, které jí dodaly další motivaci k vyzkoušení dalšího Slimmium produktu - BootBurn Active XXL . „Na třetí den jsem již zaznamenala výrazné zlepšení trávení a zvýšení energie. Měla jsem více vůle k pohybu a všem ostatním aktivitám. A dobře vím, jak to je, když se ti nechce nic dělat a pořád bys něco jedla. Po užití produktů Slimmium se všechno změnilo, nic nebylo problém a nepřemýšlela jsem pořád jen o jídle.“

„Konečně si zase můžu obléknout oblečení, které jsem nosila před těhotenstvím“


Daniela byla nejšťastnější proto, že se jí zmenšil obvod v pase, její slabina. „Konečně si zase můžu obléknout oblečení, které jsem nosila před těhotenstvím!“ Jak sama říká, byla změna tak zřejmá, že nyní produkty Slimmium zkoušejí nejméně tři členové její rodiny. „Všichni, kteří mě znají, vědí, že pečuji o své zdraví, proto důvěřují mému rozhodnutí.“

„Znovu se cítím krásná“


Kilogramy mizely a Daniela si zvýšila sebevědomí. Teď s radostí oblékne své oblíbené šaty, které ji byly předtím úzké. Především se však cítí ve své kůži dobře a s radostí projevuje svou ženskost. „Cítím se báječně, zdravě, krásná a fit. Nemůžu se dočkat, až půjdu na dovolenou k moři, které miluju a obleču si nové plavky."

Komu by Daniela doporučila produkty Slimmium?


"Výrobky Slimmium bych doporučila každému. Vím, jaké to je mít nadváhu a neustále se vyhýbat jídlu nebo se nutit k pohybu. Slimmium výrazně zrychlí váš metabolismus a dodá tolik energie, že se nemusíte obávat o dosažení svého cíle. Slimmium má řešení pro každého: pro ty, kteří chtějí zhubnout, zlepšit trávení, během cvičení rychleji spálit tuky, zbavit se nadýmání nebo vše dohromady!"

WaterOut XXL a BootBurn ACTIVE nyní jako sada za perfektní cenu. Objednejte si ji TADY

image


Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat