Proč byste měli detoxikovat játra, abyste snížili svou váhu?

Zdá se, že děláte všechno správně, ale kila nechtějí dolů. Všichni jsme to zažili. I když existuje mnoho důvodů, proč může být tato cesta náročná, možná vás překvapí, že viník vašeho úsilí o hubnutí může číhat na nečekaném místě - ve vašich játrech.image

Největší vnitřní orgán by neměl být přehlížen, protože hraje důležitou roli v regulaci trávení a metabolismu! Zejména pokud nefunguje správně, může mít významný vliv na schopnost vašeho těla spalovat tuky a hubnout. 

Zjistěte více o málo známé souvislosti mezi játry a hubnutím a objevte několik tipů, jak můžete podpořit zdraví jater a zvýšit tak svůj úspěch při hubnutí!

Játra a regulace hmotnosti 

Játra jsou vedoucím detoxikačního supertýmu, ale není to jejich jediná role. Podporují také metabolismus tuků a produkují žluč - obojí je nezbytné pro trávení a odbourávání tuků z potravy. To jsou však jen některé z více než 500 úkolů, které játra každý den plní.  

Aby naše tělo fungovalo tak, jak má, musí játra pracovat na maximální výkon kdykoli během dne, 7 dní v týdnu - neodpočívají!

Mohou však nastat chvíle, kdy se vaše játra zpomalí - když jsou přetížená. Víte, když jsou vaše játra zaplavena toxiny, je pro ně těžké udržet krok. A v dnešní době, kdy jsme obklopeni konzervanty a chemikáliemi, není těžké nasytit naše tělo toxiny. 

Když se to stane, játra nedokážou všechny toxiny odfiltrovat a ty se začnou hromadit. Funkce jater se zhorší do té míry, že to ovlivňuje další tělesné funkce včetně trávení, metabolismu a vstřebávání živin. Naše tělo pak není schopno účinně odbourávat a trávit tuky, což způsobuje větší ukládání tuku, zejména v oblasti břicha.

Jak poznám, že mám přetížená játra? 

Identifikace přetížených jater může být obtížná, protože mnohé příznaky jsou neurčité a mohou být přisuzovány jiným zdravotním problémům. Pokud však již delší dobu bojujete s nadbytečnými kilogramy a zdá se, že nikam nevedou, je velká pravděpodobnost, že na vině mohou být vaše játra. 

Mezi příznaky přetížených jater patří:

  • Přibírání na váze - zejména v oblasti břicha 

  • Únava 

  • Problémy s trávením 

  • Kožní problémy

Proč vám detoxikace může pomoci 

Pokud je hlavní úlohou jater detoxikace organismu, proč bychom měli detoxikovat játra? Především proto, že játrům neusnadňujeme, aby svou práci dělala správně. Jen si vzpomeňte, jak se cítíte, když pracujete více než 8 hodin denně a pak se nevyspíte a ještě musíte dalších 8 hodin pracovat. To není zrovna nejlepší, že? 

Totéž platí pro játra, když se k nim nechováme tak, jak bychom měli. Můžeme mít sedavé zaměstnání a málo se hýbat; můžeme se příliš spoléhat na rychlé občerstvení nebo nejíst dostatek vlákniny, nadměrně pít alkohol, kouřit, používat toxické čisticí prostředky a kosmetiku. To vše ovlivňuje funkci jater. 

Tento orgán při takové léčbě zoufale potřebuje naši pomoc. Navíc pokud se potýkáte s několika kily navíc, je dobré zdraví jater nastartovat, že?

Podpořte svůj orgán pro spalování tuků pomocí Detoxikace jater 

Zmírněte účinky špatné stravy a životního stylu pomocí přírodních kapslí na detoxikaci jater. Vysoce kvalitní doplněk stravy obsahuje nejstudovanější rostlinu, pokud jde o zdraví jater - ostropestřec mariánský. Obsahuje speciální účinnou látku zvanou silymarin, molekulu, která pomáhá chránit játra a stimulovat jejich detoxikační schopnosti. 

Udržujte svá játra zdravá:

  • Vyplavováním toxinů z těla.

  • Regenerací jaterních buněk 

  • Ochranou jater před toxiny

Využijte naší speciální nabídky a sledujte, jak se váš přebytečný tuk rozpouští díky optimální funkci jater!