Drahá celulitido, už jdi konečně pryč!

Zní to neuvěřitelně, ale až 85 % žen má problémy s nadbytečným tukem a celulitidou, takže sezóna odhalenejších stylů je všechno, jen ne žádoucí.

Možná už i vy myslíte na to, zde existuje způsob, jak se zaměřit na ten tvrdohlavý tuk na břiše, bocích, stehnech a hýždích a zredukovat ho?

Abychom mohli řešit vaše problémy a pomoci vám najít způsoby, jak zabránit hromadění tuku a zmenšit viditelné známky celulitidy, nejdříve vás seznámíme s touto nepříjemností, která postihuje i hubené lidi.

Co způsobuje celulitidu? 

Ve vědecké komunitě neexistuje žádná jasná odpověď, ale vše naznačuje tomu, že celulitida je způsobena hromaděním tuku v podkožní oblasti. Kolagenová vlákna mezi kůží a svaly oddělují podkladový tuk do několika kapes.

Ačkoli to není škodlivé, máme tendenci považovat tuto nerovnou, hrudkovitou pokožku za vizuální nepěknou.

Ženy mají celulitidu častěji než muži

U žen se začíná celulitida objevovat přibližně v polovině dvacítky a ve srovnání s muži je u žen mnohem viditelnější. Je to z důvodu odlišného rozložení tuku, svalů a pojivové tkáně.

Bohužel, kromě stárnutí mohou hrát roli i jiné faktory: hormony, špatná strava, nahromaděné toxiny, obezita a genetika mohou způsobit bulky a jamky na pokožce.

Všechny tyto faktory se mohou zkombinovat, aby se nahromaděný tuk stal ještě viditelnějším. Známý vzhled pomerančové kůže je všechno, jen ne hezký!

Jak minimalizovat nebo odstranit pomerančovou kůži?

Zázračný ničitel celulitidy zatím nebyl objeven, protože tukové buňky stále existují pod kůží, odborníci se však shodují na tom, že existuje několik způsobů, které vám mohou pomoci snížit její výskyt.

Pokud odhlédneme od lékařských zákroků, mezi nejoblíbenější domácí prostředky, které můžete zařadit do své rutinní péče o sebe, patří tyto:

Cvičení: nejlepších výsledků dosáhnete kombinací aerobního cvičení a silového tréninku, protože tělo, které má více svalové hmoty, bude vypadat pevnější. Zvolte dřepy, výšlapy na lavičku, sklapovačky a předklony.

Strava: snažte se o zdravou a vyváženou stravu. Zbavte se zpracovaných potravin a potravin s vysokým obsahem cukru a místo nich si vyberte jídla bohatá na vlákninu; snižte i konzumaci alkoholu.

Hydratace: nemůžeme dostatečně zdůraznit, jak důležitá je voda, protože odplavuje toxiny, které mohou vytvářet celulitidu.

Přestaňte kouřit: kouření oslabuje tvorbu kolagenu, základní složky pojivové tkáně; slabá tkáň dělá celulitidu viditelnější.

Bonus tip: bojujte proti tuku s novým Krémem na celulitidu od SlimJOY

Kromě výše uvedených návrhů nezapomeňte do péče přidat nejnovější produkt od SlimJOY!

Bylo klinicky prokázáno, že zvyšuje spalování tuků o 60 %*, zvyšuje hydrataci pokožky a zlepšuje její jemnost, hladkost a pevnost.

Vědecky prokázaný trojitý mechanismus účinku krému z něj dělá raritu na trhu krémů proti celulitidě; to dává našim zakazníkům jiskřičku naděje, že nadbytečný tuk na bocích, stehnech, tvrdohlavý tuk na břiše a pomerančovou kůži lze konečně účinněji redukovat.

Díky SymFit®1617, patentované složce, a nepřebernému množství přírodních ingrediencí, zcela nový Krém na celulitidu splňuje všechny podmínky pro dokonalý produkt pro redukci lokalizovaného tuku a celulitidy na vašich problémových partiích.

Vyzkoušejte ho, nemáte absolutně co ztratit – a vaší výhrou bude pevná a hladká pokožka!

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.