Když jsem se dozvěděla o tomto jednoduchém kroku k aktivaci spalování tuků, musela jsem ho vyzkoušet! Zhubla jsem 11* kg a konečně jsem získala zpět své sebevědomí –⁠ ve svých 41 letech!

Odvečna teža

Vzpomínám si, jak jsem se oblékala na večeři k výročí s manželem.  

Moc jsem se na ni těšila, protože jsme na sebe měli málokdy čas.

Tak jsem se těšila, až se nalíčím a obleču, že jsem si dokonce měsíc předtím koupila nové boty a šaty!

Ale já byla stále ve spodním prádle, mé krásné šaty ležely na posteli... Na ten okamžik nikdy nezapomenu –⁠ začala jsem si oblékat šaty a všechno bylo v pořádku, až do chvíle, kdy jsem si je musela přetáhnout přes břicho.

Nejdřív jsem si myslela, že se na mě ta látka přilepila, ale pak jsem se postavila před zrcadlo. Byla jsem zděšená!

Šaty mi už neseděly, břicho se mi vyvalovalo a ať jsem se snažila šaty natáhnout, jak jsem chtěla, nešlo to. Vzpomínám si, jak mi při pohledu na sebe slzely oči. Cítila jsem se poražená –⁠ vždyť jsem si ty šaty koupila teprve před měsícem! Jak to, že už mi nesedí?

Začala jsem křičet, že nikam nepůjdu. Žádné šaty, žádné výročí. Byla jsem nesmírně rozčílená a smutná zároveň! Se svou váhou bojuji už léta, ale tohle byla poslední kapka. Zničilo mi to výročí a vzpomínky na ten den.

Trápila jsem se a chtěla jsem získat zpět tělo, které jsem měla před dvěma těhotenstvími. Tehdy bylo velmi snadné udržet si váhu!

image

Jsem Eva, 41letá máma dvou chlapců. V tomto článku se s vámi chci podělit o to, jak mě zklamání přivedlo tam, kde jsem dnes –⁠ o 11* kilogramů lehčí.

Po dvou těhotenstvích jsem bojovala se svou váhou a vyzkoušela jsem nejrůznější diety a přípravky na hubnutí –⁠ pilulky, koktejly, keto dietu, nízkosacharidovou dietu. Byla jsem zoufalá!

Pak jsem se dozvěděla něco o spalování tuků, co změnilo můj pohled na hubnutí.

V těle existuje tkáň, která je zodpovědná za spalování tuků. Bohužel tato tkáň není obecně aktivována, takže všechny diety, které jsem zkoušela, byly k ničemu. Není divu, že jsem nehubla, když jsem tento zásadní proces v těle nebrala v potaz!

Naštěstí jsem našla řešení, které dokáže tuto tkáň aktivovat a spustit spalování tuků. Když jsem se na to zaměřila, rychlost mého hubnutí se zcela změnila. Trvalo to několik týdnů, ale jakmile jsem začala hubnout, šlo to úplně samo.

Samozřejmě jsem si potom musela vyzkoušet šaty na výročí a nevěřila jsem vlastním očím –⁠ po změně jen této jediné věci mi byly šaty volné! Jsou to čtyři měsíce, co jsem si uvědomila, jak tělo funguje, a už jsem zhubla 11* kilo. O svůj úžasný objev se prostě musím podělit s ostatními lidmi. Musím ženám říct, že existuje způsob, jak zhubnout i po čtyřicítce.

Moje váha mi bránila ve štěstí a já s tím musela něco udělat!

image

S váhou bojuji už léta a po dvou těhotenstvích se zdálo nemožné tento boj vyhrát. Osmihodinové pracovní dny v kanceláři mi nepomáhaly a upřímně řečeno, doma jsem byla příliš unavená na to, abych se věnovala nějakému skutečnému cvičení. Protože jsem neměla čas vařit zdravější jídla, začala se mi váha hromadit, zejména kolem břicha.  

Zjistila jsem, že jsem nešťastná a nejistá ohledně svého vzhledu. V minulosti jsem vyzkoušela nespočet diet v naději, že se mi podaří shodit tuk z břicha a získat zpět své sebevědomí, ale pokaždé, když jsem zhubla, tuk se vrátil. Bylo to frustrující. 

Živě si vzpomínám, jak jsem se cítila nesvá ve své vlastní kůži. Nejvíc mě mrzelo, že jsem nemohla držet krok se svými dětmi, nemohla jsem s nimi běhat a házet si s míčem! Byla jsem neustále vyčerpaná a zjistila jsem, že nemám energii, ještě než jsem vstala z postele. 

Přibývání na váze se podepsalo i na mém emočním stavu. Nakupování oblečení se pro mě stalo skličujícím zážitkem, protože jsem se snažila najít oblečení, které by mi dobře padlo, a zažívala jsem chvíle frustrace a zklamání. Připadalo mi to jako neustálý boj, a i přesto, že jsem se snažila shodit centimetry v pase pomocí různých diet, moje váha zůstávala mou největší nejistotou. 

Cítila jsem se uvězněná v nekonečném kruhu zklamání a viny. Věděla jsem, že potřebuji řešení, jak tento koloběh jednou provždy přerušit, ale teprve v den našeho výročí jsem se rozhodla, že nedopustím, aby tento pocit přetrvával. 

Musela jsem něco udělat nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu. Chtěla jsem si hrát se svými dětmi, chtěla jsem si užít společné chvíle.

Co dietní značky před všemi skrývají!

Během své cesty jsem vyzkoušela mnoho diet ve snaze zhubnout a získat zpět své tělo před těhotenstvím. Pokaždé jsem se pustila do nového dietního plánu s nadějí a odhodláním, ale nakonec jsem se cítila zklamaná a frustrovaná.

Experimentovala jsem s dietami, které slibovaly rychlé výsledky, od nízkosacharidových po nízkotučné, od půstu po výměnu potravin. Některé z těchto diet zpočátku přinesly určitý úspěch a já jsem zaznamenala krátkodobý úbytek hmotnosti. Časem jsem však zjistila, že je stále obtížnější dodržovat přísná pravidla a omezení, která tyto diety vyžadovaly. 

Často jsem se cítila ochuzená a nespokojená, což vedlo k neukojitelným chutím. Kvůli omezujícímu charakteru těchto diet bylo obtížné je držet delší dobu a nakonec jsem podlehla pokušení a vrátila se ke svým starým stravovacím návykům.

Bylo mi jasné, že tyto diety mi neposkytovaly udržitelný a vyvážený přístup, který jsem potřebovala k udržení zdravé váhy a životního stylu. Potřebovala jsem něco dlouhodobého, něco, co by mi nezasahovalo do života tak výrazně jako diety. 

Jednou jsem byla s dětmi na hřišti a viděla jsem tam jinou maminku, která najednou vypadala mnohem hubenější! Musela jsem zjistit, co dělá pro to, aby zhubla. 

To, co mi řekla, bylo šokující. Řekla mi věci, které jsem nikdy předtím neslyšela, a já se rozzlobila, že jsem se za celou dobu své cesty za hubnutím s těmito informacemi ještě nesetkala. Existuje snadný způsob, jak účinně spalovat tuk a zabránit jeho hromadění!

Zjistila jsem, že všechny mé problémy mohou zmizet, pokud aktivuji tuto tělesnou tkáň

image

Netušila jsem, že toto náhodné setkání s jinou maminkou zcela změní můj pohled na to, jak tělo spaluje tuk. S jejím příběhem jsem se opravdu ztotožnila, zejména proto, že sama měla dvě děti a blížila se jí čtyřicítka. 

Když jsem se jí zeptala, jak se jí daří hubnout a jestli drží nějakou dietu, podělila se se mnou o fascinující myšlenku, která neměla s dietami nic společného! Její první věta zněla: „Ne všechen tuk je špatný!“ Nechápala jsem, co tím myslí, ale zaujalo mě to.  

Dále vysvětlila, že existují dva druhy tělesného tuku! Bílý tuk je ten, který každý zná, protože se ho mnozí z nás snaží zbavit. Druhým typem, o kterém nikdo nemluví, je hnědý tuk. Nikdy předtím jsem o hnědém tuku neslyšela a byla jsem v šoku, když jsem zjistila, že je to tuk, který má na starosti spalování tuků! 

Jak mi vysvětlila, hnědý tuk je zodpovědný za vytváření tepla v našem těle prostřednictvím procesu zvaného termogeneze a spolu s ním spaluje kalorie, aby zahřál tělo. Toto zjištění mi otevřelo oči, protože jsem si tuk vždy spojovala s negativitou a nadváhou. 

Zdůraznila, že je důležité aktivovat hnědý tuk, aby se zvýšila schopnost našeho těla spalovat bílý tuk. Povzbudilo mě, že tento proces dokážou aktivovat i určité potraviny. 

Jsou to například zelený čaj a kajenský pepř. Nemohla jsem uvěřit, že tyto dvě složky mají schopnost aktivovat tuto tkáň, která má na starosti spalování tuků!

Vysvětlila mi, jak se jí podařilo aktivovat hnědou tukovou tkáň a dosáhnout štíhlé postavy, kterou jsem jí tolik záviděla

image

Nejdřív jsem si myslela, že začnu pít zelený čaj a používat kajenský pepř v každém jídle, ale ona mi vysvětlila, že to není tak jednoduché. Koncentrace obou složek musí být vysoká a kajenský pepř je pro žaludek velmi dráždivý.

Jak se jí tedy podařilo zařadit tyto dvě složky do svého jídelníčku? Potom řekla kouzelná slova: „S produktem AdipoBurn!“

Říkala, že je to nejsilnější spalovač tuků, který aktivuje hnědý tuk, aniž by dráždil žaludek, a že nejen urychluje spalování tuků, ale zaměřuje se i na břišní tuk.

Byla jsem nadšním bez sebe! Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. A když mi řekla, že už po měsíci viděla výsledky, byla jsem naprosto přesvědčená. Druhý den jsem si ho koupila a už jsem se nikdy neohlédla zpět!

Na webových stránkách bylo uvedeno, že se doporučuje používat jej alespoň 3 měsíce, takže jsem se zásobila, protože měli velkou slevu a nabízeli 30denní záruku vrácení peněz. Poprvé po dlouhé době jsem se cítila dobře! První kapsli jsem si vzala po večeři a pokračovala takhle dál, aniž bych příliš přemýšlela o svém jídelníčku.

Moje sebevědomí je zpět a vděčím za to jen AdipoBurnu

AdipoBurn

Během několika následujících týdnů jsem si nevšimla žádné změny a upřímně řečeno jsem se obávala, že to pro mě nebude fungovat. Stále jsem si však připomínala slova své kamarádky o tom, jak jí to do měsíce zabralo, a nechtěla jsem to vzdát. Přitom to byla jen taková jednoduchá věc po večeři –⁠ mnohem lepší než jakákoli omezující dieta, kterou jsem zkoušela.

Jsem moc ráda, že jsem vytrvala, protože asi po měsíci a půl* nové rutiny jsem vytáhla ze skříně své oblíbené džíny, které mi byly velmi těsné, kdykoli jsem si je poprvé po vyprání oblékla. Tentokrát se mi oblékaly snadno a najednou mi nebyly těsné kolem břicha, když jsem si sedla.

Nebyl to zázrak, ale AdipoBurn! Za první měsíc a půl* jsem zhubla 5* kilo a všimla jsem si, že můj metabolismus je mnohem rychlejší než předtím.

Už jsou to 4 měsíce, co jsem začala používat AdipoBurn, a váha ukazuje každý týden nižší číslo. Moje postava už mě netrápí a už nejsem zklamaná, když jdu nakupovat. Z velikosti XXL* jsem přešla na XL* a nyní se mi i XL zdá příliš velké –⁠ cítím se teď úžasně, když jsem získala kontrolu nad svou váhou.

Vynahradila jsem i manželovi tu zrušenou večeři. Koneckonců to byl on, kdo mě v této emocionální horské dráze naprosto podporoval. A je to také on, kdo si užívá mého nově nabytého sebevědomí a vzhledu!

Ale nejšťastnější jsem z toho, že znovu stačím svým dětem a mohu si s nimi hrát. Asi ještě nejsem „sportovní“ máma, ale rozhodně se vydržím mnohem více než dřív!

Nemůžu si tento produkt vynachválit. Vlastně jsem si ho předobjednala, aby mi nikdy nedošel, jsem jím přímo posedlá. Jsem moc ráda, že mi pomohl, a vím, že pomůže i dalším ženám, lituji jen toho, že jsem se o AdipoBurnu nedozvěděla dřív.

S pozdravem,

Eva

*Účinky produktu se mohou u každého uživatele lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše výrobky nejsou určeny k prevenci nebo léčbě jakýchkoli onemocnění nebo závažných stavů.

Produkty pro vás