Spalovače tuku vs. vázače tuku: bližší pohled

Při takovém množství možností může být výběr správného doplňku stravy skličující. Jistě, všechny mohou fungovat pouze tehdy, když k režimu přidá dostatečný pohyb a zdravou stravu, ale je nezbytné, abyste měli alespoň hrubou představu o základních kategoriích, abyste lépe pochopili, jakým způsobem podporují vaše fitness cíle. 

image

Zejména spalovačům a vázačům tuků se v posledních letech dostává velké pozornosti a není divu, že s větším výběrem přichází i větší zmatek! 

Pojďme se rovnou ponořit do rozdílu mezi vázači a spalovači tuků

Vázače tuků  

image

Vázače tuků působí uvnitř trávicího traktu a zabraňují vstřebávání tuků. Jinými slovy: zachycují tuk dříve, než způsobí problémy. Nepůsobí přímo na tuk již uložený v našem těle. Vázače tuků nepřinesou žádný užitek, pokud vaše strava neobsahuje žádný tuk, ale mohou pomoci, pokud vaše strava obsahuje maso, oleje, vejce a podobné produkty. 

Spalovače tuků  

Spalovače tuků útočí na tuky již uloženév našem těle. Jsou to doplňky stravy, které mohou zvýšit metabolismus tuků nebo energetický výdej, zvýšit úbytek hmotnosti a zvýšit oxidaci tuků během cvičení. Zkrátka a dobře: spalují tuk! Jsou fantastickou pomocnou rukou, ale ujistěte se, že začnete s dietou a cvičením a spalovače tuků do zapojíte do procesu hubnutí až následně po adaptaci na změnu životosprávy. 

Které si tedy vybrat?  

Především se příliš nespoléhejte na to, že výsledky přinesou jen spalovače nebo vazače tuků — musíte se začít hýbat a začít zdravě jíst! Žádný doplněk stravy nemůže nahradit aktivní životní styl. 

Vázače tuků by byly vhodnější, pokud chcete snížit kalorickou hodnotu jídla. Pokud se přistihnete, že podléháte pokušení tučných nebo smažených jídel, jsou vázače tuků určeny pro vás. Nebudou však příliš užitečné při dietách bez tuku. 

Pokud jde o spalovače tuků, mohou být potřebnou podporou, pokud se při dietě cítíte malátní, ale mějte na paměti, že mohou způsobovat pocení a narušovat váš spánek.  

Naše návrhy 

Jako spalovač tuků doporučujeme FatEliminator EXTREME: blokuje až 28* % tuků z vašich jídel a je dodáván ve formě lahodných nápojů s citronovou příchutí

Existuje mnoho typů spalovačů tuků, ale níže jsou uvedeny ty, které mají nejvíce nadšených recenzí od našich zákazníků: 

AdipoBurn EXTREME. AdipoBurn je oblíbený pro své osvědčené zacílení na břišní tuk, stimuluje hnědý tuk k činnosti a mění vaše tělo ve stroj na spalování tuků, kterým bývalo, když jste byli mladší.  

NightBurn EXTREME. Spalování tuků během spánku zní příliš dobře na to, aby to byla pravda, ale výsledky to dokazují: výrobek optimalizuje noční spalování tuků, snižuje návaly hladu a pomáhá vám lépe spát

L-Carnitine Pure 1000. Nyní k dispozici v praktických ampulkách, které napomáhají spalování tuků a zvyšují hladinu energie. 

FatBurn XXL. Tento dokonalý spalovač tuků se pyšní trojím účinkem: pomáhá spalovat více tuků, snižuje únavu a urychluje regeneraci, takže můžete dodržovat konzistentní tréninkový plán.  

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. 

Produkty pro vás