JAK VYTĚŽIT MAXIMUM Z 20MINUTOVÉHO CVIČENÍ? REBEKA VÁM POVÍ VÍCE!

Rebeka velmi dobře ví, že každodenní cvičení je důležité. Přiznává ale, že není zrovna velkým fanouškem různých typů cvičení a tréninků, a protože má velmi zaneprázdněný život, není pro ni snadné najít si čas a mít energii na cvičení. Ale když už se jí podaří cvičit, cítí se demotivovaná, protože výsledky se nedostavují podle očekávání. Kvůli nedostatku času ráda využívá každou minutu, kterou se jí podaří „ukrást“.

image

„Pomáhá mi spalovat 5krát více* kalorií během tréninku”

„Pro všechny z vás, kteří chcete co nejlépe využít těch 20 minut, které se vám podaří ve vašem nabytém dni získat. Chcete konečně vidět výsledky vašeho úsilí na vašem těle? Pak pro vás mám radu od Slimmium, kterou jsem následovala po více než 1 rok. Objevila jsem
tento výborný mangový nápoj – BootBurn ACTIVE, který mi pomáhá při každém tréninku spalovat 5krát více* kalorií, a to i v případě, když jdu jen na krátkou procházku. Pokud vás to zajímá, čtěte dál.“

* [Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

„Cítím se skvěle!”

„Bývala jsem často bez energie, ale BootBurn ACTIVE mi nyní dodává energii navíc a jsem na sebe teď skutečně hrdá, protože jsem si konečně zvykla na to, že si udělám čas sama na sebe. Jen aby bylo jasno, stále to není 100%, ale je to lepší než kdykoliv předtím. Jelikož mám teď více energie a začínám vidět první výsledky mého snažení, to mě motivuje ráno vstát dříve a ještě před prací si udělám krátký výšlap na kopec u mého domu. No, nemám čas chodit každé ráno, ale vyrazím vždy, když můžu a musím říct, že jsem si zamilovala tuhle procházku na kopec poblíž a užívám si čas sama pro sebe naplno. Také hlavně proto, že je pro mě tak těžké si najít jakýkoliv volný čas. Takhle jsem z malé změny začala vidět už první výsledky.”

„V kombinaci s nápojem BootBurn ACTIVE, který pomáhá k lepším výsledkům, opravdu cítím a vidím rozdíl, což mi plně vynahrazuje moje vynaložené úsilí. Cítím se skvěle!"

„První otázkou samozřejmě je, jak nápoj – mimochodem, chutná skvěle – může zvýšit spalování kalorií? Chtěla jsem to sama zjistit a vědět více podrobněji. Vysvětlili mi všechno: vyvinuli BootBurn Active STRONG, aby pomohli lidem jako jsem já (s věčným nedostatkem času), aby vytěžili maximum z cvičení, to znamená, aby tělo spotřebovalo maximální množství tuku – dokonce i hodiny po skončení cvičení. Jak dosáhli něčeho takového?”

image

„Účinky na mě opravdu zapůsobily”

„BootBurn Active STRONG obsahuje švýcarskou inovaci, speciální patentovanou účinnou látku – Carnipure. Je to tzv. aminokyselina L-karnitin, která činí naše tělo mnohem efektivnější při spalování tuku během cvičení. V kombinaci s dalšími ingrediencemi v nápoji, které zlepšují termogenezi (přiznávám, že jsem to musela vyhledat na Wikipedii :-) …a to znamená, že se v těle vytváří teplo, kterého lze dosáhnout konzumací určitých potravin nebo užitím doplňků stravy s termogenními látkami, takže tělo spaluje tuk efektivně a přeměňuje ho na energii), to nabízí vynikající účinky. A ve skutečnosti na mě tyto účinky skutečně zapůsobily.”

„Má to účinek, jako kdybyste chodili 100 minut*”

„Jednoduše řečeno, piju tenhle nápoj a chodím 20 minut* do kopce, ale účinek je, jako bych chodila 100 minut!* S pomocí tohoto úžasného produktu spálím 5krát více* kalorií, mám 5krát více* energie a třešničkou na dortu je: spaluji více kalorií dokonce i 4 hodiny* po samotném cvičení (chůze, běh, plavání, cokoli u čeho se trochu zapotím). Víte jaký je to pocit, když se můžete cítit zase více fit a v kondici, abyste se mohli jednodušeji hýbat? Najít si čas navíc a získat více energie? To je pocit k nezaplacení! Cítím se nyní SKVĚLE!”

* [Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

„Já jsem udělala vše pro to, abych se dostala do formy, teď je řada na vás! Vyjděte občas ven na procházku, zacvičit si a dejte tomuto produktu šanci, protože stojí za to!”

„Pojďte do toho!”

Mohlo by vás zajímat