Jan: "Vím, kam zmizelo mých 30 kilogramů!"

45letý Jan je jedním z mála lidí, kteří splnili své novoroční předsevzetí. Protože měl několik desítek kilogramů navíc, rozhodl se pro změnu. Potil se v tělocvičně, spaloval tuky a při tom mu pomáhal...

image

»Věřím, že je těžké sebrat motivaci pro aktivní hubnutí. Vzhledem ke složení výrobku a mému přání mít hubnutí pod kontrolou, jsem se rozhodl použít nápoj BootBurn ACTIVE s XXL efektem," říká pan Jan.

BootBurn ACTIVE s XXL efektem je spalovač tuků, který obsahuje 13 přírodních složek, které zajišťují intenzivní spalování tuků. Kromě L-karnitinu obsahuje ještě guaranu, B-komplex, zelený čaj, čaj maté a papáju!

Papája pro XXL spalování tuků a zrychlení metabolismu

Papája je považovaná za ovoce s výjimečným termickým účinkem, protože obsahuje enzym papain, který pomáhá trávit bílkoviny a tuky a je také známý jako skvělé diuretikum a antioxidant. Pokud jste pořád skeptičtí, přesvědčí Vás fakt, že urychluje metabolismus, čímž spálíte kalorie a tuky rychleji.

Pan Jan, který vyzkoušel dvojí funkci nápoje BootBurn ACTIVE s XXL efektem, zaznamenal kromě ztráty kilogramů také výjimečné spalování tuků. "Moje tělo znovu nabylo správný tvar bez tukových polštářků a opět jdou dobře vidět moje břišní svaly," říká Jan, který mezitím musel vyměnit šatník.

image

 

 První výsledky již po týdnu!

»Jediný nežádoucí účinek, který jsem u nápoje zaznamenal byl nákup nové garderoby,« přiznává Jan s úsměvem. Vylepšenou formuli používal 3 měsíce. "První účinky se ukázaly již po jednom týdnu užívání. Tehdy jsem viděl, že mi hmotnost už nekolísá, ale začína se pomalu snižovat."

V čem je trik?

Je klinicky dokázané, že BootBurn ACTIVE s XXL efektem přispívá až k 16% zvýšení spáleného tuku u pohybové aktivity a až k 5krát větší redukci tělesné hmotnosti. Zároveň však předchází ukládání tuků, pokud pohybově aktivní nejste. To mu umožňuje právě jeho termický účinek, který vaše tělo přesvědčí, že na sezení potřebuje víc energie! Díky tomu spalujete XXL!

Účinek spalovače tuků je výjimečný. Aby Jan dosáhl stejných výsledků jako u 20minutového tréninku s BootBurn Active s XXL efektem, musel by bez spalovače tuků cvičit až 100 minut. Rozhodl se však tento čas věnovat jiným, příjemnějším povinostem.

Necvičíte? XXL je to pravé i pro vás!

Jan doporučuje spalovač tuků, který byl vyvinutý ve švýcarských laboratořích všem, kteří "by se rádi zbavili přebytečných kilogramů, spalovali tuky a hubli i z těch částí těla, ze kterých to jde pomalu a hlavně se znovu cítili dobře."  BootBurn ACTIVE s XXL efektem je vhodný hlavně pro ty, kteří již zkusili několik diet nebo tréninků a byli nad výsledky zklamaní.

Doporučuje jej vyzkoušet taky těm z vás, kteří nejste fyzicky aktivní, protože umožňuje spalování tuků i když sedíte a nic neděláte.

image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat