Joana: „Na konci měsíce jsem byla až o 5 kg lehčí!”

Ahoj všichni, jmenuji se Joana Tomás. Je mi 20 let a pracuji v oddělení služeb zákazníkům, takže moje image je pro mě velmi důležitá. Jsem člověk, který vždy rád vypadá zdravě a svěže, bez ohledu na to, kde jsem.

Od mého dětství jsem musela brát hodně léků, kvůli kterým jsem neustále přibývala na váze a od té doby trpím nadváhou. Moje práce nyní vyžaduje spoustu času a příprava zdravých jídel je časově náročná a komplikovaná, takže je pro mě vždy jednodušší jít na rychlou svačinu, rychlé občerstvení nebo prostě nejíst i celé hodiny…

image

Musela jsem najít rychlý a efektivní způsob, jak zhubnout, a pak jsem objevila web Slimmium, který mě oslovil a vyzval k otestování odvodňovacího nápoje WaterOut STRONG. Když jsem našla na jejich webu tolik recenzí a názorů od skutečných lidí, přesvědčilo mě to.

„Na konci měsíce jsem byla až o 5 kg lehčí!”

WaterOut STRONG jsem začala užívat před 2 měsíci a na rozdíl od jiných produktů, které jsem používala dříve, jsem cítila rozdíl – otoky na těle se snižovaly, ale víte, co bylo nejlepší? Nejen já, ale i lidé v mém okolí si začali všímat mých změn k lepšímu!

Již v prvním týdnu jsem cítila, že můj močový měchýř, stejně jako střeva, fungují mnohem lépe. Cítila jsem se lépe hydratovaná, méně oteklá a na konci měsíce jsem byla až o 5 kg lehčí! * S takovými výsledky nebylo možné se cítit nespokojená. WaterOut STRONG také pomohl zvýšit moji sebeúctu a sebevědomí.

* [Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

„Nyní můžu nosit oblečení o dvě velikosti menší”

Nikdy jsem se necítila příliš dobře v mém těle, moje sebevědomí obecně není velké. Nelíbilo se mi ukazovat tělo, např. na pláži a kvůli tomu trpěl i můj partner, protože jsem se často styděla i před ním.

Dnes se cítím dobře sama se sebou, zbavila jsem se nadýmání a mám menší chuť k jídlu. Nyní mohu nosit oblečení i o dvě velikosti menší, to je obrovské plus.

Rozhodně mohu doporučit Slimmium. Moje transformace byla obrovská a stálo mě to velmi málo. Zpočátku jsem byla trochu skeptická a bála jsem se, že to nebude fungovat jako jiné podobné značky a že jen vyhodím peníze do koše, ale nic z toho se nestalo! Jsem přesvědčená o tom, že to bylo to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat.

Každý organismus je samozřejmě odlišný a reaguje jinak. Ale ze zkušenosti mohu říci, že řada Slimmium opravdu funguje a mohu jen poblahopřát – je to jedna z mála společností prodávajících vysoce kvalitní výrobky.

Odvodňovací nápoj WaterOut STRONG

WaterOut STRONG je drenážní nápoj, o kterém Joana říká, že je „velmi příjemný a snadno pitelný“. Toto řešení poskytuje velmi silný účinek už v prvních dnech používání:

  • zvyšuje vylučování zadržované vody a toxinů až o 27%,
  • snižuje otoky a nadýmání o 60%,
  • pomáhá zhubnout.

WaterOut STRONG 3v1: eliminuje nadýmání, urychluje hubnutí a snižuje celulitidu. Obsahuje 9 přírodních ingrediencí, které urychlují vylučování přebytečné vody a toxinů a zároveň zachovávají důležité minerály v těle.

Mohlo by vás zajímat