Joana: „Na konci měsíce jsem měla o téměř 5 kg méně“

Dobrý den, jmenuji se Joana Tomás. Je mi 20 let a pracuji ve veřejném sektoru, proto je pro mě můj vzhled velmi důležitý. Jsem tedy člověk, kterému se líbí, aby mu bylo vždy dobře a vyzařuje ze mě pozitivní energie.

Navzdory tomu jsem vždy trpěla nadváhou, protože již od dětství jsem byla vystavena spoustě léků… a kvůli tomu jsem byla opravdu tlustá. Moje práce taky zabírá hodně času a příprava zdravých jídel je komplikovaná, to znamená, že je vždy rychlejší a praktičtější jíst svačiny, fastfood nebo nejíst celé hodiny.

image

Musela jsem najít rychlý a efektivní způsob, jak zhubnout, a tehdy jsem našla stránku Slimmium, která mě přesvědčila vyzkoušet nápoj pro odvodnění AquaSlim. Když jsem našla stránky Slimmium, všimla jsem si příběhů skutečných lidí a to mě přesvědčilo. Ani chvilličku jsem pak neváhala…

„Na konci měsíce jsem měla téměř o 5 kilogramů* méně!“

Před dvěma měsíci, když jsem začala užívat AquaSlim, jsem na rozdíl od jiných produktů, které jsem předtím vyzkoušela, okamžitě pocítila rozdíl – moje otoky na těle splaskly a víte co je nejlepší? Nebyla jsem jediná, kdo si toho všiml… Všimli si toho i lidé, kteří se mnou každý den pracují.

První týden jsem cítila, že můj močový měchýř i střeva fungují mnohem lépe. Cítila jsem se více hydratovaná, méně oteklá a vím, že po měsíci jsem byla téměř o 5 kilogramů lehčí*. S takovými výsledky by bylo téměř nemožné nemít ze sebe radost a dobrý pocit. Vím, že mi AquaSlim pomohl a zvýšil moje sebevědomí.

*Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc.

„Teď můžu nosit oblečení o dvě čísla menší“

Nikdy jsem se necítila moc dobře ve svém těle, ve skutečnosti moje sebevědomí není příliš velké. Nerada se ukazuji, natož chodím na pláž a trpí tím i můj partner, protože se někdy stydím ukázat i svoje tělo.

Nyní mám ze sebe skvělý pocit a cítím se dobře, jsem mnohem méně oteklá, mám menší chuť k jídlu a nepochybně oblečení, to oblečení… Nyní mohu nosit o dvě čísla menší velikost!

S klidným srdcem může všem Slimmium doporučit. Moje zkušenost byla skvělá a vše šlo velmi snadno. Ve skutečnosti to skoro nic nestojí… Zpočátku jsem se trochu bála, že by to možná nefungovalo jako jiné značky a byly to jen utracené peníze, ale ne… Nepochybuji o tom, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat.

Samozřejmě, každé tělo je jiné a každé může reaguje jinak. Z mé zkušenosti ale mohu říci, že výsledky jsou zaručené a mohu jim jen gratulovat, že jsou jednou z mála společností, které prodávají skutečně kvalitní produkty.

Nápoj pro odvodnění AquaSlim EXTREME, který Joana ochutnala a byl nesmírně úspěšný

Odvodňovací nápoj AquaSlim EXTREME, o kterém nám Joana říká, „s velmi příjemnou chutí a snadným užíváním“, je řešením, které zajistí super silný účinek již v prvních dnech užívání:

  • Zvyšuje eliminaci zadržované vody a toxinů o 27 %
  • Snižuje otoky o 60 %
  • Pomáhá ke snížení hmotnosti

AquaSlim EXTREME s účinkem 3 v 1: eliminuje otoky, urychluje hubnutí a odstraňuje celulitidu. Obsahuje 8 přírodních složek, které i přes urychlené vylučování přebytečné vody a toxinů udržují důležité minerály v těle.

Mohlo by vás zajímat