Jsou vázače tuků dobrým a správným řešením při hubnutí?

Krátká odpověď zní: Záleží to na mnoha okolnostech. Zjistěte, kdy je pro vás správné a tou nejlepší volbou užívat vázače tuků a objevte všechny výhody těchto doplňků stravy.

image

Co jsou vlastně vazače tuků?

Vázače tuků jsou inovativní doplňky na hubnutí, které vám pomohou vyloučit tuk z potravin a tím snížit příjem kalorií. Hlavní funkcí vazačů tuků je vázat v žaludku přijatý tuk z potravy a vytvořit gel, který opouští tělo, aniž by jej strávilo.

Slimmium vázač tuků – Ukázalo se, že FatEliminator váže až 28 % spotřebovaného tuku. To znamená, že při pravidelné stravě opouští tělo téměř jedna třetina zkonzumovaného tuku, čímž se snižuje příjem kalorií.

Jak pomáhá při hubnutí?

Pravděpodobně víte, že bílkoviny, cukry a tuky mají různou kalorickou hodnotu:

  • 1 g cukru = 4 kcal
  • 1 g bílkovin = 4 kcal
  • 1 g tuku = 9 kcal

Jelikož nedostatek kalorií je nejdůležitějším prvkem jakékoli diety, snížení množství spotřebovaného tuku (protože mají dvakrát více kalorií), může být efektivním způsobem, jak zhubnout.

Vázače tuků snižují počet spotřebovaných kalorií, protože velké množství tuků se při konzumaci jídla nestráví.

Kromě toho vazače tuků také regulují hladinu cukru v krvi, což může nepřímo snižovat touhu po občerstvení mezi hlavními jídly.

Pro koho jsou vazače tuků určeny?

Jelikož vázače tuků se zabývají tukem, tento druh produktu vám moc nepomůže, pokud už držíte nízkotučnou dietu. Vázače tuků jsou nejúčinnější při konzumaci normálního nebo vysokého obsahu tuku.

Chcete-li zjistit, kolik tuku konzumujete, doporučujeme vám monitorovat příjem kalorií a makronutrientů pomocí bezplatného online nástroje (je jich mnoho). Pomůže vám to zjistit, kolik tuku skutečně konzumujete a o kolik můžete snížit příjem kalorií užíváním vázačů tuků.

Pamatujte, že tuk se nenachází pouze v olejích, másle, ořeších, semenech a ovoci. Nachází se také ve většině živočišných výrobků, dokonce i v libovém mase.

Pokud konzumujete denně průměrné množství kalorií (odborníci na výživu obvykle doporučují 2 000 kcal) a máte standardní západní stravu, z tuků získáte asi 34 % kalorií. To znamená, že denně konzumujete 680 kcal – pouze s tukem!

Slimmium vázač tuků – FatEliminator, který váže až 28 % vašeho tuku ze stravy, vám může pomoci snížit příjem kalorií o 190 kcal! Ujistěte se, že jej užijete hned po jídle, které je nejbohatší na tuky.

Jak zvýšit účinnost vazačů tuků?

Nyní víte, že vázače tuků mají vliv na přijímaný tuk. Mějte na paměti, že tento typ doplňku stravy neovlivňuje tělesný tuk – tuk již uložený v těle na energii.

Na rozdíl od vázačů tuků, spalovače tuků působí na tuk uložený v těle. Díky povzbuzujícím látkám, jako je kofein, zelený čaj a další doplňkové látky, spalování tuku mírně zrychlí náš metabolismus, což vede ke spalování většího množství kalorií a rychlejší spotřebě tuků.

Chcete-li zhubnout rychleji, skvělým nápadem je kombinace vysoce kvalitního spalovače tuků s vázačem tuků. Pokud však při práci do své každodenní činnosti přidáte fyzickou aktivitu, máte dostatek spánku a zdravé stravování, vaše výsledky budou patrné mnohem rychleji než při jakékoli dietě.

Vyzkoušejte náš vázač tuků, který vylučuje až 28 % zkonzumovaného tuku

Slimmium FatEliminator je náš první vázač tuků. Až dosud jsme nikdy nenašli dost dobré ingredience, které by neobsahovali nevýhody podobných produktů na trhu

Chtěli jsme vám nabídnout nejúčinnější možnost vázání tuků (některé produkty na trhu jsou účinné pouze tehdy, užíváte-li až 6 kapslí denně) a nakonec jsme uspěli. Osvěžující nápoj Slimmium FatEliminator funguje tak, že jej uživáte pouze dvakrát denně!

Další velkou výhodou našeho vázače tuků je to, že obsahuje další přísady, které jsou jednoduše stravitelné, ale velmi efektivně z těla odstraňují tuky. Zlepšují trávení, odstraňují nadýmání a podporují zdraví jater.

Produkty pro vás