Juliana: „Zhubla jsem 6kg za pouhý 1 měsíc”

Před mou cestou na líbánky na Kubu jsem chtěla zhubnout nějaké to kilo. Díky Slimmium se mi to podařilo!

Jmenuji se Juliana, pocházím z Brazílie a už několik let jsem věrnou zákaznicí společnosti Slimmium. Nedávno se mi také podařilo získat práci jako Online Editor pro Portugalský market. Jsem nadšená, baví mě pracovat s produkty, které mi změnily život a přivedly k lepšímu životnímu stylu.

*[Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

image

Od svých 20let jsem trpěla neustálým JO-JO efektem. Celá moje rodina má nadváhu a já také velmi snadno přibírám. Během studií jsem přibrala 18 kg. Během těhotenství jsem přibrala ještě více – celých 27 kg!
Nadváha nepřijde nikdy sama. V mém připadě ji doprovázela i neustálá úvava, nedostatek energie kožní problémy. Tohle všechno mi způsobovalo špatnou náladu a nízké sebevědomí.

Vždy jsem zhubla a následně přibrala všechno zpět. Nebylo možné mít v šatníku prostor pro oblečení všech velikostí a pro různá roční období: Oblečení pro Julianu s 53 kg, oblečení pro Julianu s 60 kg, pro Julianu s 68 kg! Už mě unavilo hubnutí a opětovné přibírání. Tento začarovaný kruh trval už příšliš dlouho!

image

ZMĚNA PŘIŠLA SE Slimmium

Slimmium a jeho pozitivní účinky jsem objevila díky tchýni. Zhubla 10 kg! Musela jsem se zeptat: „Jak jsi to dokázala?” Odpověděla: „Užívala jsem Slimmium a každé ráno před snídaní snědla lžíci ořechového oleje.”

Rozhodla jsem se to vyzkoušet. Chtěla jsem zhubnout. Zrovna jsem zakoupila letenky na Kubu. Ráda cestuji, ale tento výlet byl pro mě obzvlášť jedinečný – byly to naše líbánky. Po svatbě jsem stále studovala, nemohla jsem na tak dlouho pryč a cesta se musela odložit.

Začala jsem používat tobolky Slimmium a začala s půstem. Snídala jsem vydatné jídlo, chléb měním za ovesnou kaši s ovocem. Na oběd vyměním rýži a těstoviny za vařené sladké brambory – mají nízký glykemický index a mě moc chutnají! Také jsem se naučila připravovat saláty s vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem kalorií: zelené fazole, řepa, brokolice, květák, zelí, …Díky tomu jsem vždy měla plné břísko a dlouhý pocit sytosti. Po 2 hodině odpoledne jsem pila pouze čaj a zelené šťávy.

*[Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

image 

Za pouhý měsíc jsem zhubla 6 kg! Díky Slimmium jsem dosáhla výsledků mnohem rychleji. Byla jsem nadšená, že mohu pokračovat v dietě. Již v prvních dnech jsem zaznamenala zlepšení své energie a tím pádem i nálady. Moje kůže byla mnohem krásnější, bez problému s akné nebo skvrnami. 

Svatební cesta byla skvělá! Byli jsme 22 dní na Kubě a navštívili různé regiony v zemi. Tančili jsme a poslouchali salsu v Havaně, jedli skvělé jídlo a odpočívali na rajských plážích.

 *[Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

image

Od té doby, co jsem se vrátila z cesty se kapsle Slimmium staly mým životním partnerem. Jsem ráda štíhlá, cítím se pak mnohem lépe. Mám více energie a když mám více energie, všechno je lepší – moje nálada, ráda cvičím, trávím kvalitní čas se svou dcerou a manželem. Je to velká změna mého životního stylu. Život se stal kvalitnější a mnohem zábavnější

Vyhýbám se průmyslově zpracovaným výrobkům a pokračuji ve své dietě a půstech. Ale když už jdu na romantickou večeři s manželem, cítím se bez viny! Už se nebojím JO-JO efektu.

Když jsem začala pracovat jako Online Editor pro Slimmium, každé ráno jsem měla možnost pít také WaterOut STRONG a viděla jsem neuvěřitelné výsledky. Hned po 3 dnech byly moje kalhoty o něco volnější!
Se Slimmium jsem si konečně navykla na zdravý životní styl a jsem s tím velmi spokojená. Cítím se zdravá, mám více energie, a užívám si každý den. Vyzkoušejte to také! Užijte si své tělo! Užijte si svůj život!

Mohlo by vás zajímat