Svět není fér. Nestačí, že máme my ženy nižší platy, ještě i obtížněji hubneme!

To, co evoluční biologové pojmenovali úspěšné přizpůsobení prostředí, my nazýváme nespravedlností! Chápeme, že jídla v minulosti nebylo dostatek, proto bylo tělo ženy bylo naprogramované tak, aby rychle uložilo do tukových zásob každou nadbytečnou kalorii. Známe však i pozitivní příběhy. Podívejte se, jak se paní Klaudii podařilo zhubnout o 2 konfekční velikosti prakticky „přes noc“.

image

Dnes je jídla jednoduše příliš, a proto se tukové polštářky ukládají na bocích, stehnech i břiše. My s tím však nesouhlasíme!

Proč ženské tělo ukládá tuky především v oblasti boků a stehen?

Ženy, které byly v prehistorických dobách schopné nahromadit více tuku na bocích a stehnech, měly větší šance otěhotnět a porodit zdravé dítě. Hormony rozhodují o tom, kde se tukové zásoby hromadí. U žen je to hormon estrogen, u mužů testosteron.

Proto se ženám, jejichž hladina estrogenu není v rovnováze, shromažďuje tuk zejména v oblasti břicha (tvar jablka).

Proč ženy hubnou obtížněji než muži?

V průměru máme my, ženy v těle dvakrát více tuku než muži, protože je naše tělo je přizpůsobeno porodům. To znamená, že jsme již ze začátku v horší pozici než muži, protože svaly spalují 2,5krát více kalorií než tuk.

image

Jak Klaudie „přes noc“ zhubla o 2 konfekční velikosti a znovu získala sebevědomí?

Klaudie byla jednou z prvních, kdo vyzkoušeli fungování nových kapslí AdipoSlim s XXL efektem. „Největší radost jsem měla, když jsem si znovu oblékla sukni, kterou jsem před novým rokem nemohla vůbec zapnout," natěšeně říká Klaudie.

AdipoSlim s XXL efektem je pro ženy ideálním řešením, protože po 12 týdnech užívání zvyšuje spotřebu tuků o 33 % a snižuje tukové zásoby v oblasti břicha o 50 %. Jeho účinek je založený na nejnovějších výzkumech o fungování fytonutrientů, jako jsou antokyany z červených pomerančů, katechiny ze zeleného čaje a kapsaicin z kajenského pepře. To vše v kombinaci s vitamínem B6 urychluje spalování tuků.

 Sbohem, přebytečný tuk!

Objednejte si kapsle AdipoSlim XXL za sníženou cenu! 

image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat