KOFEIN JAKO POMOCNÍK PŘI HUBNUTÍ

Když jsme unavení, je pro nás těžší hubnout nebo cvičit. Kvůli tomu mnoho trenérů profesionálních sportovců používá malý trik: Kofein před tréninkem - usnadňuje trénink a zlepšuje dosažené výsledky. Ale může šálek kávy pomoci i běžným lidem zbavit se přebytečných kilogramů?

image

Hlavním účinkem kofeinu je zvýšená ostražitost a pozornost, ale má také vliv na efektivnější spalování tuků. A to nám může pomoci při hubnutí nebo cvičení. Jak je to možné? Svaly používají glykogen (zásoby glukózy), aby získali energii. Když dojde k vyčerpání rezerv glykogenu, svaly se oslabují, což může vést k celkové únavě.

Svaly však mohou energii získávat také při spálování tuků, a pak se neunaví tak rychle. Kofein způsobuje rychlejší spalování tuků, mezitím co vaše glykogenové zásoby zůstávají nedotčené a vaše svaly se neunaví tak rychle jako obvykle. Co to znamená v praxi? Větší vytrvalost a méně bolesti během tréninku.

Jediným problémem je ...

Problém kofeinu v kávě spočívá v tom, že trvá dlouho, než začne fungovat. Abychom dosáhli maximálního účinku kofeinu z kávy, měli bychom trénovat mnohem déle. Odborníci také doporučují vypít šálek kávy nejméně jednu hodinu před tréninkem.

image

Učinným řešením je přípravek BootBurn ACTIVE, který s pomocí kofeinu a dalších složek podporujících rozpouštění tuků (Caripure, guarana, zelený čaj, čaj maté, L-karnitin) zajistí stejné výsledky i bez cvičení. Funguje totiž i když jste v klidu a odpočíváte (občas se nám prostě nechce nic dělat). S BootBurn ACTIVE snížíte svou hmotnost pětkrát více ve srovnání s těmi, kteří jej nepoužívají.

 

Uspěch při hubnutí může být ovlivněn zadržovanou vodou

Abyste mohli úspěšně zhubnout, je třeba nejprve odstranit přebytečnou vodu z těla. Oteklé kotníky, lýtka, opuchlá tvář či celulitida jsou známky špatně fungujícího lymfatického systému. Porucha funkce lymfatického systému a následné zadržování vody v těle může zpomalit nebo dokonce znemožnit zhubnutí.

Přípravek WaterOut bojuje s tímto problémem a pomáhá obnovit normální fungování lymfatického systému. Tím podporuje vylučování zadržované vody, ale i toxinů z jater a trávicího traktu. Klinická studie prokázala, že přípravek WaterOut snižuje nadbytečné množství vody v těle o 27%, a tak pomáhá viditleně zhubnout již během několika dní.

Proto je kombinace přípravků BootBurn ACTIVE a WaterOut tak oblíbená. Začněte s efektivním hubnutí již dnes!

Mohlo by vás zajímat