KRISTIÁN, 38: „Slimmium ZVLÁDNUL DOBŘE, CO SLIBOVAL!“

38letý Kristián pracuje v kanceláři a před pouhými šesti měsíci se stravoval jako člověk s přemírou práce a nedostatkem času, to znamená jedl spoustu rychlého občerstvení, svačinek, ohřívaná hotová jídla a sušenky nebo čokoládu od svých spolupracovníků. Jedl prakticky vše, kromě zdravého jídla. Dnes však téměř nemůže uvěřit tomu, čeho dosáhl!

image

„Kdo má chuť jít cvičit po 8 hodinách práce? Když se vrátím domů, jediná věc na kterou myslím, je lehnout si k  televizí s vychlazeným pivem v ruce.“ To samozřejmě zanechalo následky na Kristiánově těle a kilogramy se stále hromadily. Brzy se jeho váha stala překážkou v jeho každodenním životě.

„Když jsem byl mladší, mohl jsem jíst cokoliv a nějak zvlášť se to neprojevilo. Nikdy jsem nebyl štíhlý, spíše takový průměr. Když jsem získal pravidelnou práci, moje břicho začalo růst více a více každý rok.“ Dokonce i při chůzi po schodech nemohl Kristián popadnout dech. Pak si všiml, že při jakékoliv fyzické aktivitě se začal zadýchávat. Později se u něj projevily také bolesti zad kvůli velikosti jeho břicha – nemohl ani normálně sedět u stolu.

„Lidé říkají, že nemohou uvěřit svým očím"

Kristiánův život se obrátil ve chvíli, když uviděl reklamu na Slimmium. „Řekl jsem si, že zkusím všechno, abych ztratil všechny ty kila navíc co nejrychleji.“ O pět měsíců později říká, s velkým úsměvem na tváři: „Slimmium si vedl dobře s plněním jeho slibů! Lidé říkají, že nemohou uvěřit svým očím.“

I když byl spokojen se všemi produkty Slimmium, dvěma nejdůležitějšími pro něj byly WaterOut XXL a BootBurn Active XXL. „Je to, jako by byly stvořeny přímo pro mě; pijete a spalujete tuky. Není nic lepšího!“


Jak to Kristián udělal?

WaterOut s efektem XXL je produkt, který podporuje snížení hmotnosti přírodními extrakty. Pomáhá zbavit se dvou největších překážek při hubnutí – nadýmání a otoků – během pouhého týdne.

Klinické studie prokázaly, že efekt WaterOut s účinkem XXL zvyšuje vylučování přebytečné vody a toxinů při zachování všech minerálů ve vašem těle. To je významná výhoda, kterou má WaterOut nad běžnými diuretiky.

Výsledkem je snížení nadýmání, otoků a opuchlosti. A má to ještě jeden důležitý vedlejší účinek, především u žen – méně celulitidy díky extraktu z vinných listů.

BootBurn Active s efektem XXL obsahuje vysoce kvalitní švýcarský L-karnitin, který stimuluje tělo, aby využilo své vlastní tukové zásoby jako palivo. Výzkum ukázal, že uživatelé ztratili podstatně více tuku a vynaložili více energie během fyzické aktivity.

Lépe tomu porozumíme, když si to představíme takto: vaše rekreační běhání vám může poskytnout výsledky téměř jako při běhu půlmaratonu.

BootBurn Active XXL funguje i když odpočíváte nebo sledujete televizi, protože obsahuje přírodní složky, o kterých je známo, že mírně zvyšují tělesnou teplotu a zvyšují spalování kalorií.

Můžete to také zvládnout, jen je třeba začít! Slimmium je tady, aby to pro vás bylo jednodušší, navíc s poskytováním prvních výsledků již po pouhém týdnu.

Mohlo by vás zajímat