Kurkumové latté, které může pomoci při hubnutí

Kurkuma, takzvané zlaté koření, je již po tisíce let proslulá svými četnými zdravotními účinky a odborníci na výživu se shodují, že po přidání do jídelníčku má skvělý vliv na celý organismus.

image

Přínosy kurkumy

Kurkumu můžete používat jako koření v kuchyni, ale její přínosy jsou mnohem širší:

  • zabraňuje hromadění tuku a urychluje jeho odstraňování z jater,
  • pomáhá udržovat zdraví jater,
  • používá se k úlevě od zažívacích potíží,
  • pomáhá udržovat normální funkci jater,
  • pomáhá stimulovat produkci trávicích tělesných tekutin,
  • přispívá k lepšímu metabolismu tuků

Je důležité si uvědomit, že všechny výše uvedené faktory hrají při hubnutí důležitou roli. Studie potvrzují, že pro nejúčinnější hubnutí bychom měli všichni sáhnout po kurkumě. Zásadní je celostní přístup, stejně jako zařazení pravidelného cvičení a vyvážené stravy do životního stylu.

Jakou kurkumu použít?

Stačí se podívat na internet a zjistíte, že na trhu jsou tisíce produktů s kurkumou, a dokonce i v místním supermarketu si můžete vybrat.

Tip: nenechte se oklamat nekvalitními výrobky z kurkumy! Vzhledem ke špatné přirozené absorpci kurkumy do krevního oběhu je vhodné konzumovat pouze doplňky stravy s potvrzenou vysokou biologickou dostupností.

I v případě kurkumových latté nápojů,které všichni tak milujeme, byste měli věnovat pozornost etiketám. Vhodnými složkami směsi jsou MCT(triglyceridy se středně dlouhým řetězcem)v prášku, kořen čekanky a vitamín C.

Čím se CurcumaLatte Lean liší?

 V záplavě různých kurkumových latté nápojů CurcumaLatte Lean vyniká zejména tím, že dokáže urychlit hubnutí! Díky vysoce kvalitním podpůrným složkám poskytuje vynikající podporu hubnutí - kromě podpory celého těla, jako je imunitní funkce a detoxikace jater.

A má ještě další esa v rukávu: příjemně chutná,nezanechává skvrny na oblečení ani na vašem oblíbeném hrnku a není cítit tak, jak to u kurkumových doplňků bývá.lahodnou kokosovou vůni, na které si pokaždé pochutnáte…! Navíc se snadno připravuje (stačí smíchat s vodou) a je 100% veganské!

Nejdůležitější je, že obsahuje kurkumu ve formě patentované složky CuroWhite™ –⁠ ta má 6,7x lepší biologickou dostupnost než běžný kurkuminový extrakt –⁠ takže víte, že za své peníze dostanete více! Vyzkoušejte ji ještě dnes a ušetřete!

Vir: Sreeraj, G, Joby Jacob, Robin George and Sreeraj Tr. “A Unique Formulation of Hydrogenated Curcuminoids with Higher Bio-Availability and the Application in Food Matrices.” Journal of Nutrition and Food Sciences 6 (2016): 1-4.