Cítíte se jako balón? Není divu, že nehubnete

Snědli jste jen malou, opravdu malou, porci jídla a váš žaludek se okamžitě nafouknul? Nevíte najít způsob, jak se zbavit nafouknutého břicha i když příjímáte stále menší a menší porce jídla? Ptáte se sama sebe, jestli nejste náhodou těhotná? Máte pocit, že brzy prasknete? Je pravděpodobné, že vaše tělo neustále zadržuje vodu.

image

Může být nepříjemné, když se člověk necítí dobře ve vlastním těle. Voda se nachází v každé buňce našeho těla. Avšak pocit nafouknutí a otoků není nic příjemného. Paradoxně se toho však můžete zbavit tak, že budete pít víc!

Zadržovaná voda v těle = zadržované toxiny v těle

Existuje několik příčin zadržované vody v těle (hormonální změny, velký obsah soli v potravě, malý příjem tekutin, nedostatek spánku, stres, …), ale něco je určitě jisté: jestli se nejdřív nezbavíte přebytečné vody, vaše úsilí a hubnutí bude odsouzené k neuspěchu.

Takže jestli máte pocit nafouknutí a otoků, prvním krokem je zbavit se přebytečné vody. A mimochodem, tato zadržovaná voda je plná toxinů, které se v těle neustále vytvářejí. Ostraňte je z vašeho těla! Váš obvod v pase bude okamžitě užší, vyformovanější a zdravější!

Jak se rychle zbavit přebytečné vody a otoků?

Už znáte rady jak dodržovat zdravý životní styl, takže je nebudeme opakovat. Ale můžete použít triky našich babiček, které byly vylepšeny moderní vědou: kvalitní bylinky, rostliny z lesa nebo louky. Využijte proto Slimmium kouzlo pro odstranění přebytečné vody z těla – nonstop podporu vám zajistí náš WaterOut STRONG nápoj a WaterOut STRONG Night kapsle.

Obsahují nejlepší směs přírodních složek, které:

  • povzbuzují tělo k vylučování přebytečné vody
  • podporují trávení a udržují pocit sytosti
  • podporují přirozený čistící mechanismus těla
  • poskytují více energie
  • díky extrémně vysokému obsahu antioxidantů pomáhájí chránit náš organismus před škodlivými učinky toxinů
  • podílí se na rychlejší spalování tuků

Mohlo by vás zajímat