Lahodný nápoj, který ničí tuky

Sklenka tohoto osvěžujícího ananasového nápoje před tréninkem nebo po obědě pomáhá k rychlejšímu spalování tuků. Čtěte dál a zjistitě jak!

image

Spalovač tuků

Pravděpodobně jste slyšeli o takzvaných jídlech, které pomáhají spalovat tuky. Jedná se o potraviny, které stimulují metabolismus pomocí termogeneze – procesu, při kterém tělo produkuje teplo, a tím podporuje spalování tuků.

Jedním z nejlepších potravin pro spalování tuků je určitě ananas. Mezi jeho nejznámější výhody patří:

  • Pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi a cholesterol pod kontrolou. Toto ovoce obsahuje menší množtví cukru, takže se doporučuje rovněž i pro diabetiky. Má také vysoký obsah vlákniny, což snižuje absorpci cholesterolu v krvi.
  • Pomáhá zmírnit příznaky zácpy díky vysokému obsahu vlákniny.
  • Díky obsahu bromelainu má blahodárné protizánětlivé vlastnosti. Používá se k léčbě stavů, jako je cystitida, gastritida a urologické choroby.

Vlastnosti papáje pro spalování tuků

Papája obsahuje složku zvanou papain, která je známá svými vlastnostmi spalování tuků. Tato látka podporuje trávení a urychluje metabolismus, protože pomáhá rozkládat potravinové proteiny, jakmile se ocitnou v našem žaludku.

Papain má také diuretickou a anticelulitidovou funkci. Obsahuje organické kyseliny, které mohou účinně bojovat proti zadržování vody, hlavní příčině celulitidy. Když celulitida dosáhne škodlivé úrovně pro tkáně, vytváří na naší kůži hrudky a jamky, tzv. „pomerančovou kůži.”

Vše v jednom lahodném nápoji

FatBurn EXTREME, který obsahuje 3 silné, přírodní spalovače tuků (zelený čaj, čaj maté a guaranu), 1 000 mg L-karnitinu, všechny vitamíny B a papain, je ideální letní nápoj pro každého, kdo se chce více hýbat a také vytěžit maximum ze svého cvičení. Zvyšuje hladinu energie a odměňuje jakoukoli formu cvičení zvýšeným spalováním kalorií a tuků.

Kupte si ho hned a získejte 1 balení ZDARMA + e-knihu o hubnutí!

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat