Jaký je nejrychlejší způsob, jak zhubnout 5 kilo?

Nemáme kouzelnou hůlku… ale vy ano. Tajemství účinného hubnutí spočívá v tom, že všechny systémy vašeho těla pracují na svůj maximální potenciál.

image

Recept na efektivní a dlouhodobé hubnutí zůstaval po celé věky stejný; jíst méně, více cvičit. Jak dobře je ale vaše tělo schopné zbavit se tuků nebo udržet dobrou rychlost metabolismu?

Toxiny

Podívejme se na první. Věděli jste, že když je vaše tělo zahlceno toxiny, vaše játra je začnou ukládat do tělesného tuku jako mechanismus sebeobrany. K tomu dochází, když nejíte správně nebo jste pod velkým stresem. Pokoušet se zhubnout, zatímco tento proces probíhá, bude často marný úkol – nejprve je třeba ulehčit játrům a lymfatickému systému (drenážní systémy vašeho těla).

Metabolická rychlost

Jakmile se zbavíte toxinů, můžete se podívat na druhou část rovnice: váš metabolismus. Vaše bazální rychlost metabolismu vám řekne, kolik energie spotřebujete jen tím, že jednoduše existujete – aniž byste dělali cokoli jiného. Věděli jste, že až 80 % všech kalorií, které jíte, jde na udržení bazálního metabolismu (tělesná teplota a další procesy v těle)? Nebylo by úžasné, kdyby existovalo něco, co by vám pomohlo zvýšit rychlost metabolismu?

Řešení

Naštěstí máme perfektní sadu, která vám pomůže na vaší cestě hubnutím: je to sada Sbohem kilogramy!

AquaSlim vám pomůže zbavit se toxinů a dát vašim játrům šanci rozpustit váš tělesný tuk.

FatBurns L-karnitinem, který mírně zvýší vaši vnitřní tělesnou teplotu a pomůže vám spálit až o 24 % více tuku při cvičení – pomůže vám získat výsledky 100minutového cvičení za pouhých 20 minut!

NightBurn je určen ke snížení večerního hladu a zvýšení nočního metabolismu.

AdipoSlim pomáhá snižovat břišní tuk a posiluje spalování kalorií stimulací hnědé tukové tkáně.