Noeleen: Po 3 týdnech používání jsem si musela nechat zúžit šaty!

Noeleen je babička a matka, která léta bojovala s nadbytečnými kilogramy a vyzkoušela nemálo diet. Její usílí však vždy mělo jen krátkodobý účinek. Pak jí dcera řekla, že se bude vdávat a Noeleen si zadala cíl: chtěla na dceřině svatbě zazářit. A podařilo se jí to - než přišel dceřin velký den, zhubla 12 kilogramů!

„Byla jsem velice překvapená"

Kvůli zranění páteře nemohla Noeleen intenzivně cvičit, proto se rozhodla k hubnutí vyzkoušet jiný přístup. „Poprvé jsem reklamu na SlimJOY výrobky viděla na Facebooku a rozhodla jsem se vyzkoušet nápoj BootBurn Active s XXL efektem a SlimJOY kapsle." Kapsle zabraňovaly absorbci cukrů a tuků z jídla a BootBurn Active jim pomohl spalovat tuky.

Sladké starosti: moc velké šaty

Když se velký den nezadržitelně blížil, koupila si Noeleen i nápoj WaterOut STRONG, který detoxikoval její organismus, zbavil jí zadržované vody, otoků nohou a nadýmání. Po užívání nápoje se hubnutí ještě zintenzivnilo. WaterOut STRONG je přírodní drenáž, která za několik dní odstraní z těla přebytečnou vodu a toxiny.

Ale pak se objevil nový problém: „Tři týdny před svatbou mé dcery jsem si zkoušela šaty, které jsem chtěla na svatbu obléknout. Byly mi tak velké, že jsem je musela dát upravit u švadleny – musela jsem je zúžit o 9 centimetrů!"

 

 

Noeleen si přála podělit se o svůj příběh s vámi 

Noeleen se s vámi chtěla podělit o své zkušenosti s produkty SlimJOY: „S použitím těchto fantastických produktů jsem zhubla téměř 12 kilogramů. Doporučuji používat tyto produkty, mě určitě pomohly při mé proměně. Všichni hosté na dceřině svatbě zjišťovali, jak se mi povedlo zhubnout tolik kilogramů a tak rychle!"

Všechny tři produkty si můžete objednat za výjimečnou cenu v sadě Fit & SLIM


S touto sadou se vám povede:

  • zablokovat příjem více než 50 % tuků a sacharidů
  • zbavit se 27 % přebytečné vody a toxinů
  • 5x rychleji spálit tuky
  • podpořit funkci jater

Mohlo by vás zajímat