Od štíhlé s tukovými polštářky po super štíhlou a fit

Je úžasné, jak rychle může dojít k transformaci, když vaše tělo funguje tak, jak má. Jaroslava z Česka je toho zářným příkladem!

image

„Vždycky jsem měla atletickou postavu, několikrát týdně cvičím a stravuji se obecně zdravě. Ale minulý rok jsem si začala všímat, že se moje tělo mění,“ vzpomíná 37letá Jaroslava.

Bez ohledu na to, co dělala – a kolik toho snědla – vždy se cítila nafouklá a probudila se s pocitem těžkosti a nepohodlí.

Kromě problémů s trávením se jí začal hromadit tuk na bocích a stehnech. „Už jsem neviděla žádný pokrok, i když jsem nikdy nepřestala cvičit.”

I když byla hubená, její štíhlá postava byla skryta vrstvou tuku a vody.

Je normální, že se naše tělo s věkem začíná měnit a zpomalovat…

Pokud je však změna velmi náhlá, je dobré se podívat na způsob, jak pomoci tělu znovu se odrazit.

Jaroslava přesně to udělala.

„Moje kamarádka mi doporučila produkty na hubnutí od Slimmium. Použila je, aby se zbavila váhy, kterou získala během těhotenství. A protože vím, že je to člověk velmi pečlivý, co se týká zdraví, dala jsem na její doporučení.”

 

Začala postupně – s detoxikačním nápojem AquaSlim EXTREME a termospalovačem FatBurn EXTREME.

„Prvních výsledků jsem si všimla do pěti dnů. Cítila jsem se méně nafouklá a začala jsem se probouzet s pocitem lehkosti a plná energie!”

Cítila se skvěle, a tak se rozhodla vyzkoušet další produkty od Slimmium.

Dále vyzkoušela kávový nápoj na hubnutí Slimmiccino a NightBurn EXTREME, který podporuje noční spalování tuků.

Jak se cítí?

Jaroslava se nyní cítí prostě úžasně: „Můj metabolismus se rozhodně zlepšil a po jídle se už necítím příliš plná. Nadýmání je pryč a tuk kolem břicha se snížil.“

S čísly na váze si příliš starosti nedělá, ale její přátelé ji hodně lichotili. „Moje váha ukazuje, že jsem zhubla něco přes 2 kg a moje tělo rozhodně nikdy na cvičení nereagovalo stejně dobře jako nyní,” uzavírá.

Mohlo by vás zajímat