Jak papain podporuje spalování tuků?

Skrýváte tukové polštářky v oblasti břicha a boků pod černá a neforemná trička, protože veškeré pokusy se jich zbavit až do teď selhávaly? Máme pro Vás řešení, které potvrzují i mnozí odborníci: Enzym papain! Odhalili jsme, co vše se skrývá za tímto magickým enzymem, který opravdu spaluje tuky.

Papain je enzym obsažený v papáji. Naše tělo není schopné papain samo vyprodukovat, a proto jej musíme, obzvláště pokud si přejeme zhubnout, do těla vpravit pomocí jídla a pití.

Papain je cysteinová proteáza, což znamená, že má sílu rozbíjet ohromné proteinové molekuly na menší částice - rozpustné molekuly peptony. 

Proč je to důležité? Protože papain je díky této síle schopen urychlit metabolismus. Správné fungování metabolismu je důležité při procesu hubnutí, spalování tuků a zároveň zabraňuje ukládání tuku nového!

A nejen to – úspěšně pomáhá i v boji s celulitidou!

Papája proto již dlouho není jen jedním z druhů exotického ovoce, vyznačující se sladkou, příjemnou chutí a atraktivní barvou. Platí také za výborné diuretikum a antioxidant, jenž obsahuje ohromné množství vlákniny, zároveň však minimální množství kalorií. Obsahuje také malou abecedu vitamínů a minerálů, včetně vitamínů A, C a B, kalcia, železa a fosforu.

Papain naleznete rovněž v novém, vylepšeném spalovači tuků BootBurn STRONG, který obsahuje ještě dalších 12 složek, u nichž je dokázán pozitivní účinek na spalování tuků.

Mezi nimi je také guarana, známá svým termogenním účinkem a pozitivním vlivem na spalování tuků. Vitamíny B-komplexu se podílejí na metabolismu tuků, to znamená i na tom, jak může naše tělo účinně tuky využít.

Dále obsahuje zelený čaj, který blokuje absorpci tuků a čaj maté, jenž přispívá k rozkladu tuků a tím zabraňuje jeho nabírání.

 

Mohlo by vás zajímat