Péče o pleť a hubnutí jen s jedním produktem

S přibývajícím věkem se naše tělo mění a někdy si to ani neuvědomujeme. Náš metabolismus se zpomaluje a kila se mohou postupně hromadit a my o tom ani netušíme. Hubnutí se stává mnohem obtížnějším. Kromě toho tělo přestává produkovat určité látky, které pomáhají udržovat elasticitu pokožky, například kolagen.

image

Ale nezoufejte si! Existují způsoby, jak s tím bojovat a udržet se ve formě, například zvýšit fyzickou aktivitu a správně se stravovat. Někdy jsou však zapotřebí i přírodní doplňky stravy, které dodají to, co naše tělo už nedokáže dostatečně produkovat, jako je například kolagen. Díky tomu je možné doplnit chybějící látky a pomoci naší pokožce zachovat si pružnost a hladkost.

Je důležité vědět, jak kolagen funguje a jaký typ je nejlepší užívat, protože ne všechny přípravky fungují stejně. Čtěte dál a dozvíte se více o výhodách kolagenu a nejlepším způsobu jeho užívání.

Co je kolagen

Kolagen je nejrozšířenější protein v lidském těle. Jeho hlavní funkcí je udržovat pružnost, pevnost a odolnost orgánů a různých tkání, jako jsou kůže, klouby, kosti a chrupavky.

S přibývajícím věkem se naše metabolická kapacita snižuje spolu s produkcí kolagenu a naše pokožka ztrácí pružnost a pevnost. Odhaduje se, že od 20. roku života ztrácíme 1 % produkce kolagenu každý rok. Proto je kvalitní kolagenový doplněk nezbytný k udržení našeho zdraví. Hydrolyzovaný mořský kolagen je nejúčinnější, protože je to kolagen v nejčistší formě a v těle se nejsnáze vstřebává. Tento druh kolagenu poskytuje nejvíce výhod.

Jak užívat kolagen pro dosažení maximálního účinku

Hlavním faktorem při užívání kolagenu není jeho zdroj, ale technika použitá pro zlepšení jeho vlastností a maximalizaci účinků. Hydrolyzovaný kolagen se ukázal jako nejúčinnější, protože prochází důkladným procesem čištění a usnadňuje extrakci aminokyselin a peptidů, které pomáhají naší pokožce udržovat pružnost a pevnost.

Hydrolyzovaný mořský kolagen, který se nachází zejména v rybách, je ten, který poskytuje nejvíce výhod. Je to nejlepší kolagenový prostředek pro vaši pokožku a ostatní orgány, kterým pomáhá udržovat pružnost a pevnost.

Zhubněte a zachovejte si pružnost pokožky

Collagen Night Burner je vysoce účinný produkt, který bojuje proti ztrátě kolagenu a pomáhá zvyšovat úbytek hmotnosti během spánku! Je to první produkt svého druhu na trhu a díky svému revolučnímu složení dokáže řešit dva problémy současně: bojuje proti projevům stárnutí a podporuje metabolismus, čímž zvyšuje spalování tuků.

Obsahuje Naticol®,kolagen typu I vysoké kvality, který je přirozeně přítomen v našem těle. Jde o hydrolyzovaný mořský kolagen, což znamená, že obsahuje vysoce absorbovatelné peptidy s klinicky prokázanými účinky proti stárnutí.

Collagen Night Burner prokazatelně redukuje vrásky o 16,5 %* a pomáhá obnovit hladinu kolagenu, čímž obnovuje hladkost a pevnost pokožky. Na rozdíl od jiných kolagenových doplňků s nepříjemnou rybí příchutí se tento snadno užívá, protože je ve formě nápoje s jahodovou příchutí!

Hydrolyzovaný kolagen od Slimmium obsahuje Sunphenon® 90D, speciální extrakt ze zeleného čaje, který stimuluje termogenezi, tedy přeměnu tuků na energii, a pomáhá našemu tělu spalovat kalorie i během odpočinku. Navíc neobsahuje kofein, takže nenarušuje náš spánek. Je 100% čistý, vysoce účinný a naprosto bezpečný.

Postarejte se o zvýšení produkce kolagenu a bojujte proti přibýrání pomocí kvalitního doplňku stravy, založeného na přírodních ingrediencích. Nebudete litovat! Využijte speciální akci na Collagen Night Burner ještě dnes!

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Zdroje:
https://www.farmaciaserra.com/blog/tipos-y-beneficios-del-colageno.html
https://www.guiadesuplementos.es/colageno-marino/