Jednoho dne šly Petra a Jana do restaurace...

Představujeme vám Petru a Janu. Právě se sešly v restauraci, aby u oběda probraly, co je nového. Brzy během povídání zjistí, že se v poslední době obě snaží zhubnout. Obě se však rozhodnou, že si udělají radost a objednají si k obědu špagety s omáčkou carbonara.

image

Pojďme si to spočítat:

1 porce obsahuje přibližně:

442 kalorií

18,1 g tuku

47,7 g sacharidů

 Petra má ale jedno malé tajemství (nebojte, řekne o něm i Janě). Jakmile si objednaly jídlo, zapila vodou jednu kapsli Slimmium.

Díky tomu během svého vydatného oběda do těla dostane pouze 7,6 g tuku, 21,8 g sacharidů a 237 kalorií. To je méně než polovina tuků a sacharidů, které zaužije Jana, když sní úplně stejné jídlo!

Petra má ještě jedno tajemství – dnes vypila také výborný broskvový nápoj (neboli BootBurn Intensive), který jí pomáhá spálit o 5,7 %  více tuků a podpořit metabolismus, přestože nic nedělá.

Tím, že Petra používá tyto dva produkty, má při hubnutí veliký náskok před Janou, aniž by cokoli změnila ve svém jídelníčku či životním stylu:

  • zamezuje vstřebávání 54 % sacharidů a cuků z potravy
  • zamezuje vstřebávání 58 % tuků z potravy
  • spaluje o  5,7 % více tuků
  • má více svobody dopřát si pokrmy, které má ráda
  • výraznější výsledky u jakékoli diety či cvičení, pro které se rozhodne

 

Jaké je vědecké vysvětlení?

image

Špela, nutriční terapeut Slimmium, vysvětluje: "Bylo vědecky dokázáno, že účinná složka z kapslí Slimmium, ID-alGTM, inhibuje enzymy amylázu a lipázu. Uživatelé za měsíc používání v průměru zaznamenali úbytek hmotnosti 2,3 kilogramu, aniž by změnili cokoli na svém životním stylu. " Dále dodává: "Klinická studie našeho francouzského dodavatele, která byla schválena etickou komisí, byla dvojitě zaslepená (doble blind) a placebem kontrolovaná." 

image

Špela Ščukovt, výživová terapeutka

BootBurn INTENSIVE obsahuje guaranu, zázvor, výtažek ze semen koly s přírodním kofeinem, které nejenom stimulují metabolismus vašeho těla, ale také udržují hladinu cukru v krvi stabilní.

image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat