Jak v zimě posílit imunitní systém?

Nebylo by hezké, kdyby podzim letos trval o trochu déle? Jistě, zima má své kouzlo, ale je to také nejtěžší část roku pro náš imunitní systém a jako taková vyžaduje určitou přípravu.

image

Posílení našeho zdraví a imunitního systému všemi možnými způsoby je nutností (o to více v současné situaci s COVID-19!), ale to se snadněji řekne, než udělá. Proč tedy nevyužít tohoto praktického průvodce k vyzbrojení znalostmi a produkty, které vám v nadcházejících měsících poskytnou veškerou podporu, kterou potřebujete.

1. Usilujte o zdravou a vyváženou stravu 

Dbejte na svůj jídelníček a přidejte ovoce, zeleninu, celozrnné výrobky, nízkotučné mléko a mléčné výrobky, libové maso, ryby, fazole, vejce a ořechy. Vyvarujte se přidaných cukrů, solí a nezdravých tuků a nezapomeňte dodržovat svůj příjem kalorií. To jsou základy, které všichni víceméně známe!

2. Navykněte si na pravidelné cvičení 

Dopřejte si alespoň 150 minut mírné aerobní aktivity týdně. Tento dosažitelný cíl udělá s vaším tělem i myslí zázraky… takže, začněte ještě dnes! Jakákoli fyzická aktivita je dobrá aktivita: pokud je to možné, vydejte se na dlouhou procházku do přírody, využijte naši bezplatnou online tělocvičnu nebo několikrát týdně nabídněte sousedovi, že mu pomůžete vyvenčit psa. Volte možnost vycházet schody, zvedejte činky a omezte svůj čas strávený na gauči.

3. Mějte dostatek spánku

Vaše tělo a mysl se zotavují spánkem, takže si každý večer zajistěte zhruba 7–8 hodin zdravého spánku, abyste udrželi svůj mozek v dobré kondici. To, jak se cítíte, když jste vzhůru, je v mnoha ohledech odrazem toho, jak dobře jste se vyspali.

4. Užívejte vitamín D pro imunitu 

Nedostatečný příjem vitamínu D je běžný a pravděpodobně to může být i váš problém. Pokud se cítíte unavení, bolí vás kosti a svaly, cítíte se na dně a prochladnete každou zimu, bylo by dobré užívat doplněk s vitamínem D. Bohužel ho nyní nemůžeme získat dostatek ze sluníčka nebo s naší stravou. Pokud jste do své stravy ještě nepřidali Slimmium Vitamín D3, nyní je ta vhodná doba.

5. Dopřejte svému tělu detox 

Játra jsou naší první linií obrany proti toxinům, ale nemohou fungovat, pokud jsou přetížena. Zní vám z tohohle něco povědomě: přibývání na váze, zejména v oblasti břicha, málo energie po jídle, problémy s trávením, pokožkou a vlasy? Mysleli jsme si to.

Naštěstí se náš silný extrakt z ostropestřce mariánského obsažený v kapslích Quick Detox může pochlubit vysokou biologickou dostupností (10krát vyšší* ve srovnání s běžným extraktem z ostropestřce mariánského), což znamená, že je mnohem účinnější při ochraně vašich buněk před toxiny.

*Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc.

Získejte Vitamín D a Quick Detox a postarejte se letos v zimě dobře o svůj imunitní systém! Nenechte si ujít tyto úžasné nabídky!

Mohlo by vás zajímat