Přerušovaný půst aneb jak jíst cokoliv, po čem toužíte

Přerušovaný půst není ani tolik dieta, jako spíše stravovací návyk: není to o tom, co jíte, ale kdy jíte (a kdy ne). Vypadá to, že tohle by mohlo být to pradávné tajemství, jak dosáhnout štíhlého těla. Ale jak to funguje?

MOŽNÁ UŽ TENTO PŮST I PRAKTIKUJETE

V jisté podobě byl přerušovaný půst praktikován napříč historií. Nejlepší na tom je, že jste ho již pravděpodobně praktikovali, aniž by jste o tom věděli. Čas mezi vaší večeří a snídaní je obvykle zhruba 12–14 hodin, správně? Tak to už jsme skoro tam!

Účinnost tohoto typu „hladovění” však závisí na délce, kdy jste nalačno. Zaměřte se minimálně na 15 hodin (nebo 18 až 20), jak budete postupovat. Váš úspěch však bude záviset také na 2 zásadních krocích.

KROK 1

Prvním krokem v tom, že nebudete jíst po dobu 18 hodin, je… no, nejíst po dobu 18 hodin. Jakmile si dáte svoje poslední denní jídlo, tak vaše následující bude až další den snídaně. Ale všichni víme, že večerní chutě na jídlo jsou naprosto ty nejhorší! Existuje něco, co by s tímhle mohlo pomoci?

Garcinie kambodžská

Je to ovoce, které má úžasný vliv na chuť k jídlu a náhle přepady hladu. Mějte ji jako svého spojence a zvýšíte vaše šance na úspěch, a to zcela přirozeným způsobem. Je mnohem menší pravděpodobnost, že budete útočit na sladkosti a jiná pokušení, pokud taková nutkání zastavíte již v počátku!

KROK 2

Je to spánek. Překvapeni? Nebuďte. Výzkum ukázal, že dobře odpočatí lidé mají větší sebeovládání a zdravější stravování. Vitamín B, hořčík a vápník jsou nepostradatelnou pomocí při dobrém nočním spánku. Možná pomůže šálek meduňky? A co třeba nápoj, který má všechny výše uvedené výhody v jednom?

NightBurn EXTREME

Právě jste našli způsob, jak zaručit úspěch s prerušovaným půstem! S 1000 mg extraktu z garcinie kambodžské se NightBurn EXTREME postará o vaše večerní chutě. Se všemi zklidňujícími složkami zajistí kvalitní spánek. A nejen to – bude také optimalizovat noční spalování tuků, což je nejlepší a nejefektivnější doba pro spalování tuků!

Stačí vypít lahodný limetkový nápoj po vašem posledním denním jídle a jdete vstříc úspěchu!

Vyzkoušejte jej ještě DNES ve speciální AKCI zde!

Produkty pro vás