Připravte své tělo na léto 2022

Je tu červen, tedy měsíc, kdy můžete začít pracovat na svém letním těle! Je potřeba nějaký čas, aby vaše úsilí bylo vidět, ale pokud začnete okamžitě, jste na půl cesty k tomu, abyste byli v létě připraveni vyrazit na pláž.

Je těžké vybrat si z takového množství produktů, které poutají vaši pozornost. Vždy ochotný tým Slimmium proto pečlivě vybral řadu doplňků stravy, které vám s největší pravděpodobností pomohou dosáhnout vašich cílů v relativně krátké době.

image

Zde najdete přehled tří nejdůležitějších věcí, které můžete udělat ještě dnes, abyste se zbavili přebytečných kil, snížili množství celulitidy a vyřešili další problémy, které vám brání cítit se dobře.

Cvičení

Víme, víme, slyšeli jste to už milionkrát, ale je to opravdu pravda: cvičení je nezbytné!

S lepším počasím by navíc neměly existovat žádné výmluvy. Nemusíte provádět složité posilovací tréninky, pomohou vám i pravidelné procházky, svižná chůze nebo běh. Jakékoli cvičení je lepší než žádné cvičení.

Vyvážená strava

Druhou částí rovnice je zdravá strava. Je potřeba, aby vaše strava dodávala tělu živiny, které jsou nutné pro jeho správné fungování. Dbejte na to, aby obsahovala čerstvé ovoce, čerstvou zeleninu, celozrnné výrobky, luštěniny, ořechy a libové bílkoviny, a omezte potraviny s prázdnými kaloriemi na minimum.

 Ve skutečnosti mnoho lidí, kteří bojují s nadváhou a obecně špatnou kondicí a úrovní celkové duševní pohody, dostatečně cvičí, ale nedostatečně se soustředí na svůj jídelníček. Teorie říká, že k tomu, abyste zhubli, je třeba z 80% správně jíst a z 20% provádět správné cvičení.

Projekt Léto 2022 - výkonné sady na hubnutí

Bylo prokázáno, že přidání doplňků stravy do režimu před příchodem léta přináší pozitivní výsledky, a proto jsme pro vás připravili sady v rámci programu Projekt Léto 2022, které vám pomohou dosáhnout výsledků rychleji.

Ať už hledáte kompletní řešení, produkty na spalování břišního tuku, potřebujete pomoci se zbavováním se celulitidy nebo hledáte něco, co vám pomůže ovládnout pozdní večerní chutě na jídlo, jste na správném místě.

Získejte několikatýdenní zásobu právě těch produktů, které potřebujete pro svou proměnu, za speciální ceny pouze po omezenou dobu.

Pokud si nejste zcela jisti, že produkty Slimmium fungují, nezapomeňte se podívat na recenze zákazníků. Pokud se to podařilo jim, není absolutně žádný důvod, proč by se to nepodařilo vám!

Uvidíme se pod horkým letním sluncem v létě 2022, vypadající a cítící se tak dobře, jak to jen jde!

*Účinky produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše výrobky nejsou určeny k prevenci, léčbě nebo vyléčení jakéhokoli onemocnění nebo závažné nemoci.

Produkty pro vás

SPALOVÁNÍ TUKŮ
-68%
Speciální cena 1 370 Kč Běžná cena 4 296 Kč
Zobrazit produkt