7 příznaků pomalé činnosti štítné žlázy

7 příznaků pomalé činnosti štítné žlázy 

Mnoho lidí nemá o hormonální nerovnováze ve svém těle ani ponětí, ale pravděpodobnost, že vaše hormony nejsou v rovnováze, je poměrně vysoká, zejména pokud se vám nevysvětlitelně hromadí tuk nebo se snažíte zeštíhlit tělo ve tvaru obdélníku. 

Když k tomu přidáte únavu a vyčerpání, můžete se potýkat s něčím víc než jen s nabitým programem a nedostatkem pohybu. Pomalá činnost štítné žlázy může způsobovat řadu příznaků, které mohou ovlivňovat hladinu energie, metabolismus a hmotnost. 

Rozpoznání příznaků pomalé činnosti štítné žlázy je prvním krokem k získání potřebné pomoci. Přečtěte si, jak poznat, že vaše štítná žláza nepracuje tak efektivně, jak by měla, a co můžete udělat, abyste ji vrátili do normálu. 

image

Když štítná žláza nepracuje správně 

Štítná žláza je žláza ve tvaru motýla, která se nachází v dolní části přední části krku a produkuje hormony štítné žlázy – tyroxin a trijodtyronin. Tyto dva hormony regulují tělesný metabolismus a určují rychlost spalování energie. Nakonec štítná žláza vše rozpohybuje a oživí! 

Pokud vaše štítná žláza funguje dobře, bude vše v pořádku a vy budete mít dostatek energie na celý den. Někdy však nefunguje optimálně a zleniví, neprodukuje dostatek hormonů. Tím se zpomalují všechny hlavní systémy v těle a zhoršuje se celková pohoda. Zde jsou příznaky nedostatečné produkce hormonů štítné žlázy. 

1. Jediné, co chcete dělat, je jít si lehnout a spát 

Bez správné hladiny hormonů štítné žlázy jsou vaše energetické hladiny v nerovnováze a je obtížnější plnit každodenní úkoly. 

2. Vaše myšlenky jsou roztěkané

Kvůli poklesu energie a zdraví se pravidelně setkáváte s mozkovou mlhou a je pro vás obtížné se na cokoli dlouhodobě soustředit. 

3. Vaše pokožka je sušší než smirkový papír 

Kožní buňky ztrácejí růstové signály z hormonů štítné žlázy, což znamená, že nedochází k jejich pravidelné obnově. To vede k suchosti, svědění a odlupování kůže. 

4. Trpíte na vypadávání vlasů

Stejně jako kožní buňky se i vlasové folikuly mohou přestat regenerovat, což vede k nadměrnému vypadávání vlasů. Nezapomeňte, že nečekané vypadávání vlasů může způsobit i jiná hormonální nerovnováha. 

5. Vaše tlusté střevo nefunguje, jak by mělo

To je další část vašeho těla, která se zpomaluje s poklesem produkce hormonů štítné žlázy. Máte zácpu a návštěvy toalety jsou nepravidelnější.

6. Máte pocit, že jste uběhli maraton 

Zpomalený metabolismus znamená, že tělo se začne spoléhat na katabolismus – odbourávání svalů a jiných tkání pro získání energie. To vede ke slabosti a bolesti těla. 

7. Číslo na váze se zvyšuje, navzdory všem dietám

Pomalejší metabolismus snižuje spalování tuků a trávení, což vede k hromadění tuku po celém těle, kterého je velmi obtížné se zbavit.

Proč je hubnutí s pomalou štítnou žlázou nemožné?

Pomalá činnost štítné žlázy narušuje metabolismus, zpomaluje ho a způsobuje, že tělo spaluje méně kalorií i v klidu, což ztěžuje hubnutí. To je noční můra pro každého, kdo se snaží zhubnout. 

Nezáleží na tom, jak moc se snažíte, jak moc se stravujete a cvičíte každý den... Vaše tělo je proti vám. 

Nenechte štítnou žlázu ovládat váš život a vaši váhu! Tento boj můžete vyhrát správnou kombinací stravy, cvičení a doplňků stravy, které vyrovnají hladinu hormonů štítné žlázy. 

Převezměte kontrolu nad svou váhou s pomocí produktu Thyroid Slimming Support

Hubnutí s pomalou štítnou žlázou je boj, kterému byste neměli čelit sami! Produkt Thyroid Slimming Supportby mohl být řešením pro hubnutí, které jste hledali, protože je speciálně navržen tak, aby poskytoval podporu štítné žláze a pomáhal vyrovnávat hormony štítné žlázy. To vám pomůže úspěšně zeštíhlit a  vytvarovat  křivky vašeho těla.

Díky podpoře zdravé funkce štítné žlázy může tento doplněk pomoci zlepšit váš metabolismus, což vám umožní spalovat více kalorií, i když jste v klidu. Složení bylo optimalizováno tak, aby vám pomohlo udržet silné vlasy a nehty a zlepšilo duševní soustředění. 

Mějte na paměti, že hubnutí je postupný proces a je důležité být ve svém úsilí důsledný. Jsme však přesvědčeni, že můžete úspěšně regulovat funkci štítné žlázy a v krátké době dosáhnout svých cílů v oblasti hubnutí.

Podívejte se na speciální nabídku Thyroid Slimming Supporta konečně začněte pozorovat pokroky na svém těle! 

Produkty pro vás