Jak vyrovnat hladinu estrogenu při hubnutí

Už vás nebaví zkoušet nesčetné diety a doplňky stravy, abyste zhubli, ale zdá se, že nic nefunguje? Pak je načase dostat se ke kořeni problému – k vašim hormonům! Ano, hormonální nerovnováha může vaše cíle v oblasti hubnutí zhatit a estrogen je jedním z hlavních viníků. 

Estrogen

Možná jste slyšeli, že nevyvážená hladina estrogenu ovlivňuje celé tělo, způsobuje náladovost, podrážděnost, únavu a může dokonce narušit metabolismus a spánek. Mnoho lidí si však neuvědomuje, že nadbytek estrogenu může být často hlavní příčinou náhlého přibírání na váze nebo důvodem, proč se vám nedaří zhubnout v oblasti boků, stehen a hýždí.

Nejlepším způsobem, jak řešit problémy s váhou související s estrogenem, je obnovit hormonální rovnováhu. Estrogen Slimming Support je dokonalým řešením pro vyrovnání hladiny estrogenu a dosažení postavy, po které jste vždy toužili.

Jak hladina estrogenu ovlivňuje tělesnou hmotnost 

Estrogen je jedním z nejdůležitějších hormonů v ženském těle, protože pomáhá regulovat mnoho tělesných funkcí a hraje klíčovou roli v ženském reprodukčním systému. Reguluje nejen menstruační cyklus a udržuje zdraví vaginálního a močového ústrojí, ale ovlivňuje také náladu, kognitivní funkce a metabolismus. Možná vás překvapí, že kontroluje také tukové buňky. 

Svět, ve kterém žijeme, a životní styl, který vedeme, hormonům příliš nepřeje. Zpracované potraviny, přídatné látky, znečištěné ovzduší, mikroplasty, stres – to vše vážně narušuje hladinu našich hormonů! 

A přestože je zcela normální, že hladina estrogenu během menstruačního cyklu a v průběhu života ženy kolísá, trvale zvýšená hladina estrogenu může narušit normální fungování organismu a způsobit: 

  • nadýmání, 

  • výkyvy nálad, 

  • únavu,

  • a mozkovou mlhu.

Pokud vaše tělo bojuje s nadbytkem estrogenu, může to být také významnou překážkou pro dosažení štíhlejší postavy, protože tento hormon podporuje ukládání tuku, zejména v oblasti boků, stehen a hýždí. Co to pro vás znamená? Distribuce tuku se přesouvá směrem k těmto oblastem a je těžké se ho zbavit! 

S cíleným přístupem k odstranění estrogenové dominance pomocí Estrogen Slimming Support se však vaše cíle v oblasti hubnutí mohou stát mnohem dosažitelnějšími – a udržitelnými!

Jak přirozeně vyrovnat hladinu estrogenu

Pokud máte problémy s ukládáním tuku v souvislosti s estrogenem a nedaří se vám shodit kila, není důvod zoufat. Existuje několik jednoduchých řešení, jak regulovat hladinu estrogenu!

1. Zdravý životní styl: Pravidelné cvičení a vyvážená strava jsou velmi důležité, ale dbejte také na výběr biopotravin, přírodní kosmetiky a čisticích prostředků, abyste snížili množství toxinů v těle! 

2. Pomozte svému tělu bojovat s nadbytečným estrogenem pomocí doplňků stravy: Ačkoli vždy doporučujeme zdravý životní styl, nemusí být nutně nejúčinnější, protože jste stále vystaveni vysokému množství toxinů jen tím, že žijete svůj každodenní život. Estrogen Slimming Support pomáhá vašemu tělu vyrovnat hladinu estrogenu a zároveň se zbavit toxinů!

Obnovte harmonii svého těla pomocí Estrogen Slimming Support

Estrogen Slimming Support je plný složek na přírodní bázi, které spolupracují s tělem a podporují zdravou hladinu estrogenu a cílené hubnutí.  

Trojí účinek estrogenové detoxikace:

  • Posiluje játra, váš hlavní orgán, který pomáhá vylučovat estrogen,

  • podporuje střeva, která hrají hlavní roli při konečném vylučování estrogenu, a

  • vyrovnává hladinu estrogenu. 

Nenechte se omezovat hormonální nerovnováhou – převezměte kontrolu nad svým tělem s tímto revolučním produktem a začněte svou úspěšnou cestu za hubnutím ještě dnes!

Produkty pro vás

HORMONÁLNÍ PODPORA
-60%
Speciální cena 197 Kč Běžná cena 487 Kč
Zobrazit produkt