Šárka: Mizí mi celulitida před očima a mám zase pěknou postavu

Paní Šárka (51) z Horních Beřkovic má 4 dcery a pracuje jako moderátorka, dabérka a spisovatelka. Ve volném čase se věnuje nejen psaní, ale také zahradě a fotografování. Jako mnoha jiným ženám i jí po porodu zůstalo několik přebytečných kilogramů, kterých se snažila zbavit různými způsoby. Nakonec uspěla s pomocí přípravků Slimmium.


image


Po čtvrtém porodu jsem přibrala a totéž, když jsem přestala kouřit, celkem deset kilogramů,” vypráví Šárka. Vyzkoušela mnoho různých produktů, až narazila na BootBurn Intensive a poté další přípravky Slimmium. Na trhu je podobných výrobků bohatá škála. Ale tento první splnil moje očekávání. Dnes už se zase blížím své původní postavě.”

„Během půl roku jsem zhubla asi 5 centimetrů v pase

Paní Šárka nejprve vyzkoušela nápoje BootBurn Intensive a WaterOut XXL a byla sama překvapená z výsledků.

To, co mi způsobovalo nadváhu, které jsem se nedokázala zbavit, nebyl tuk, ale voda. Zhruba po měsíci jsem si uvědomila, že má pokožka je hladší a začíná se mírnit pocit mé oteklosti."

Nyní jsem méně unavená, mizí mi celulitida před očima a mám zase pěknou postavu. Během půl roku jsem zhubla cca 5 cm v pase a nejen v něm.” Díky Slimmium přípravkům se Šárka navíc zbavila chutí na sladké a zvykla si častěji pít.

image

 

Kombinace Slimmium přípravků pro lepší výsledky

Vaše výrobky si průběžně objednávám a testuji zhruba rok. Neužívala jsem je pravidelně. Postupně jsem vyzkoušela asi pět druhů, ” říká Šárka.

Spokojeně dodává, že změny její postavy si všimlo i okolí: Dcery mi častěji říkají, že mi to sluší. Změna je viditelná i v obličeji.” A reakce manžela? Mám zase své štíhlé nohy, které vždy obdivoval,” usmívá se Šárka.

Chcete-li i vy vyzkoušet nápoje BootBurn Intensive a WaterOut XXL jako paní Šárka, můžete využít současných výhodných cen!

 Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat