Jak snížit chutě na jídlo?

Určitě jste si vědomi, že vaše rozhodnutí občas nedělají vašemu zdraví tu největší laskavost, ale je tak těžké změnit staré návyky…

Naštěstí existuje spousta kroků, které můžete podniknout, abyste přiměli svou mysl, aby se méně zabývala jídlem. Není to snadné, protože když chceme říci rozhodující „ne!“ jídlu, které milujeme, může to negativně ovlivnit naši náladu, což zase zvyšuje pokušení, což vede k začarovanému cyklu výkyvů nálad a neustálému ujídání.

image

Zde je malý průvodce rozhodnutími, která dnes můžete učinit, abyste překonali překážku na cestě k zdravějšímu a štíhlejšímu já:

1. Mějte pod kontrolou svoji chuť k jídlu tak, že budete dodržovat harmonogram jídla. Snažte se mít 5 jídel denně a ujistěte se, že žádné nevynecháváte (to zahrnuje malé zdravé občerstvení). Bílkoviny jsou vaším nejlepším spojencem, protože vám pomůžou cítit se déle sytí a spokojení.

2. Identifikujte a odstraňte všechny stresory, které způsobují prudký nárůst vaší chuti k jídlu. Emoční přejídání je způsobeno negativním stresem, takže jeho eliminování vás jistě posune k úspěchu.

3.  Odstraňte jídlo, po kterém toužíte. Ať už jsou to brambůrky, zmrzlina, sušenky s kousky čokolády – ať už je vaší neřestí cokoliv, je čas si dát sbohem a jít každý svou cestou. Sejde z očí, sejde z mysli!

4. Pijte hodně vody a pak ještě trochu více! Je možné, že náš mozek zaměňuje hlad s žízní, takže se ujistěte, že jste hydratovaní po celý den – to může pomoci i se snížením pokušení na různá jídla.

5. Dostatečně spěte. Spánková deprivace narušuje naše hormony chuti k jídlu, takže nepodceňujte sílu dopřát si 7–8 hodin zdravého spánku každou noc a pravidelně cvičte, abyste lépe spali.

6. Dbejte na svůj životní styl. Všichni jsme bytosti návyků, takže je důležité vědomě odvádět pozornost od věcí, kdy u nás dochází k nadměrné chuti k jídlu. Z práce se vydejte jinou cestou, abyste se vyhnuli té krásně vonící pekárně. Zavolejte příteli nebo si rychle zacvičte jógu, když máte pocit, že vás vaše chutě táhnou k lednici.

Sirtuinová strava

Existuje mnoho dalších strategií a diet, které je třeba vyzkoušet, dokonce i ty, které propagují – počkejte – tmavou čokoládu, červené víno, kapustu, různé bobulové ovoce a kávu. Podle tvůrců diety takzvané „sirtfoods” (potraviny s vysokým obsahem aktivátorů sirtuinu) zapnou váš „gen štíhlosti” a posílí tak snižování hmotnosti.

Nicméně, pokud ještě nechcete sázet na dietu s Cabernet Sauvignon a kapustou, existuje další snadno dostupná možnost, která podobně posiluje funkci adiponektinu, hormonu štíhlosti. Právě správná aktivace adiponektinu je možná ten chybějící článek pro každého, kdo bojuje s hubnutím.

Aktivujte hormon štíhlosti

4 hlavní přísady AdipoSlimEXTREME aktivují hnědou tukovou tkáň – tuk zodpovědný za termogenezi (spalování tuků pro výrobu tepla). Při tomto procesu promění vaše tělo na stroj na spalování tuků, kterým býval, když jste byli mladší! Kromě podpory spalování tuků účinná receptura také zabraňuje růstu tukových buněk, což vám pomůže k štíhlejšímu tělu a šťastnějšímu já!

Produkt perfektně funguje s HungerBlock EXTREME, který je tou skutečnou hvězdou díky revolučnímu potlačovači chuti k jídlu, od kterého můžete očekávat výrazné výsledky hubnutí během několika týdnů! Zajímá vás, jak tento trik funguje?

Kapsle informují váš mozek, že už nemáte hlad, což má za následek snížení až o 600 kcal* každý den. Navzdory menšímu příjmu kalorií zůstane vaše svalová hmota a hladina energie beze změny!

*Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc.

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat