Jednoduchá změna v mém večerním režimu mi pomohla dostat se z velikosti L* na M* za 2* měsíce!

Preobrazba

Před rokem jsem v práci zažila den, na který nikdy nezapomenu. Můj marketingový tým si myslel, že nové klienty pro mou PR firmu získáme snáze, když uvidí, kdo za ní stojí. Když mi ukázali fotografie určené pro naše webové stránky, byla jsem zděšená!

Měla jsem vybrat 3 fotky, ale úplně na všech jsem vypadala hrozně! 

Přes veškerou snahu zakrýt moje povislé paže a faldíky jsem viděla, jak je moje sako těsné a moje tělo není ve formě. Ženu na fotografii jsem si nemohla spojit s úspěšnou podnikatelkou.

Byla tato nedbale vypadající žena skutečně tím stejným člověkem, který vybudoval společnost od základů? Jak dobrý šéf můžu být, když se nedokážu postarat ani sama o sebe?

Nepatřím k těm, kteří by byli iracionální, ale v tu chvíli jsem to už nedokázala snést. Na ty fotky jsem se nemohla ani podívat. Kampaň jsem posunula do odvolání a v tu chvíli jsem věděla, že se něco musí změnit!

Jmenuji se Sofia a jsem 38letá majitelka malé firmy. Tohle je příběh o tom, jak jsem za 2* měsíce zhubla jen díky tomu, že jsem změnila jedinou věc! 

Když jsem budovala vlastní firmu, provázely mě dvě věci –  mnoho bezesných nocí a mnoho pozdních večeří. Začala jsem rychle přibírat, ale byla jsem příliš zaneprázdněna prací, než abych s tím něco udělala. 

Poté, co jsem se viděla na fotkách, jsem se vydala na cestu za hubnutím, ale při mém nabitém programu žádná dieta nefungovala. Číslo na váze zůstávalo stejné, protože jsem byla čím dál víc frustrovaná. 

Když už jsem to chtěla vzdát, zjistila jsem, že mému hubnutí mohou bránit mé špatné spánkové návyky. Vůbec jsem netušila, že během spánku je tělo zaměstnáno spalováním našich tukových zásob. 

Naštěstí se mi podařilo najít řešení a maximalizovat noční spalování tuků! Konečně se mi podařilo zbavit se tuku, který se mi za ta léta nahromadil! A poté, co jsem provedla změnu v mém večerním režimu, začala moje váha klesat. A rychle! 

Kila navíc mi srazila sebevědomí a já ho musela získat zpět!

Delo za računalnikom

V posledních pěti letech jsem se věnovala budování vlastní PR společnosti. Navzdory mým profesním úspěchům mě neustále pronásledoval jeden aspekt mého života – moje váha.

Ne vždy jsem měla problémy s postavou, ale když jsem začala pracovat déle, měla jsem jen zřídkakdy čas na pořádné jídlo. Stravovala jsem se nezdravě, od jídla z fast foodu během rychlé obědové pauzy až po chipsy po příchodu domů.

Tuk se začal hromadit a brzy jsem si musela koupit větší oblečení. Poprvé v životě jsem si musela koupit oblečení velikosti L. 

Začala jsem o sobě pochybovat ve všech oblastech života. Srovnávala jsem se ostatními a analyzovala jejich schopnost snadno si udržet štíhlou postavu, zatímco já sama se na sebe nemohla ani podívat. Negativní myšlenky se brzy začaly projevovat i na mé práci!

Měla jsem pocit, že mě potenciální klienti a partneři budou posuzovat na základě mé váhy a předpokládat, že odráží nedostatek disciplíny nebo schopností. Cítit se takhle bylo opravdu vyčerpávající, navíc ke všem těm ostatním stresům, se kterými jsem se denně musela potýkat!

Co hubnoucí průmysl nechce, abyste věděli!

V uplynulém roce jsem vyzkoušela všechno. Keto dietu, přerušovaný půst, pilulky na hubnutí, nespočet cvičebních plánů. Pokaždé jsem si dělala velké naděje a nakonec jsem byla zklamaná výsledky.

Začala jsem se omezovat v jídle. Přestala jsem jíst cukry a sacharidy. Kvůli tomu jsem ale měla sotva energii na práci a na schůzkách jsem nedokázala ani jasně myslet. Když potom přišel večer, existovalo pro mě jen jídlo a já se začala přejídat. To nebylo dlouhodobě udržitelné!

Cvičební programy se nelišily. Když se mi konečně podařilo zajít si do posilovny, hnala jsem své tělo na hranici jeho možností pomocí tréninků HIIT. Číslo na váze se však sotva hnulo a odraz v zrcadle zůstával pořád stejný.

S každým neúspěšným pokusem dostávalo mé sebevědomí další ránu. Takhle jsem nemohla fungovat příliš dlouho. Potřebovala jsem něco, co by mě přivedlo na správnou cestu, něco, co by mě motivovalo k lepším výkonům a k tomu, abych byla lepší. 

Zašla jsem navštívit sestru a začala u ní beznadějně brečet. Viděla jsem ji a její dokonalé tělo a nedokázala jsem pochopit, proč se nemůžu dostat tam, kde je ona. Bylo to frustrující! 

Pak se se mnou podělila o něco, co mi otevřelo oči! Překvapilo mě, že mě samotnou to nikdy nenapadlo! 

Byla jsem šťastná, když jsem si uvědomila, že všechny mé nejistoty ohledně váhy zmizí, pokud maximalizuji spalování tuků! 

Kozarec vode

Myslela jsem, že mi sestra bude vyprávět o další neudržitelné dietě nebo o tom, jak chodí pravidelně do posilovny. Ale když mi vysvětlovala svou cestu, dokázala jsem se s ní ztotožnit. Byla mi totiž opravdu blízká. 

Konečně jsem uviděla záblesk naděje, protože jí se zhubnout podařilo, když ve svém životě napravila jednu věc. 

Potom řekla, že tuto věc bereme všichni jako samozřejmost a opravdu bychom neměli, protože je to nejsilnější posilovač spalování tuků. Už jsem to nemohla vydržet: „Tak co to je?“

Spánek! 

Tato myšlenka mě zaujala, protože pokračovala o tom, že když tělo odpočívá, čerpá energii z uloženého tuku jeho spalováním. Když ale nespíme optimálních 7-9 hodin denně, tělo se na tento tuk spoléhá. Proto je tak těžké zbavit se přebytečných kil. 

Poznamenala, že je důležité dopřát si dostatek kvalitního spánku, aby tělo mohlo čerpat z tukových zásob a urychlit proces hubnutí.

Ukázalo se, že jsem během nejstresovějších let svého života skutečně zanedbávala to nejdůležitější. Pak ale zmínila ještě něco lepšího...

Řekla mi, že si udržuje dokonalou postavu tím, že maximalizuje spalování tuků během noci

Musím být upřímná, že když jsem si to poslechla, jako první mě prostě napadlo: „No tak budu víc spát!“ Znělo to dost jednoduše, no ne?

Sestra se na mě usmála. Vysvětlila mi, že tělo potřebuje mnohem silnější podporu! Dobře, tak jak se jí tedy podařilo zhubnout během chvilky?

V tu chvíli mi konečně prozradila své tajemnství: NightBurn XXL!

Řekla mi, že je to ten nejlepší produkt, který skutečně maximalizuje potenciál spalování tuků v těle během tolik důležitého spánku. A jediné, co udělala, bylo, že smíchala 1 sáček NightBurn XXL s vodou a vypila ho před spaním. Tento revoluční spalovač tuků nejenže pomáhá dosáhnout klidného spánku, ale také optimalizuje spalování tuků během noci. 

Upřímné nadšení mé sestry a její vlastní proměna mě přesvědčily, abych to vyzkoušela! Znělo to přesně tak, jak jsem potřebovala. Šla jsem na internet a hned jsem si ho objednala!

Chtěla jsem ho důkladně otestovat, a tak jsem si udělala zásobu balení na 3 měsíce. To koneckonců doporučovala i značka! Neměla jsem příliš strach, že by to nefungovalo, protože měli skvělou nabídku a navíc nabízeli 30denní záruku vrácení peněz! 

Když jsem obdržela balíček, byla jsem nadšená a měla jsem z toho dobrý pocit. První sáček NightBurn XXL jsem vypila ještě ten večer po večeři a pokračovala jsem v tom, aniž bych nějak zvlášť přemýšlela o svém jídelníčku. 

Konečně jsem v sobě viděla úspěšnou a sebevědomou ženu a mohu poděkovat pouze NightBurn XXL! 

Od chvíle, kdy jsem začala užívat NightBurnXXL jsem si všimla rozdílu v kvalitě svého spánku. Začala jsem se probouzet svěží a omlazená, připravená zdolat nadcházející den. 

Jak se dny měnily v týdny, pozorovala jsem na svém těle nenápadné, ale znatelné změny. NightBurn XXL mi pomáhal spalovat nežádoucí tuk a moje sebevědomí začalo opět stoupat.

Navíc jsem už večer neměla chutě, což mě velmi příjemně překvapilo. Nikdy jsem si nemyslela, že budu schopná usnout bez dezertu.

 

NightBurn XXL skutečně změnil můj vzhled! Za 2* měsíce jsem se z velikosti L dostala na M*. Nikdy jsem si nedokázala představit, že bych se znovu vešla do svého starého oblečení! Cítila jsem se celkově mnohem lépe a lidé v kanceláři si toho hned všimli.

Nikdy jsem se necítila přitažlivější a sebevědomější, a tak jsem se rozhodla uspořádat nové focení. Tento nově nabytý pocit se rozhodně projevil na nových fotografiích a já se s radostí plně vžila do role tváře své společnosti!

Když vidím někoho, kdo stejně jako já bojuje s váhou, z celého srdce mu doporučuji vyzkoušet NightBurn XXL. Je víc než jen spalovač tuků, mění totiž pravidla hry. Kéž bych ho objevila dřív!

*Účinky produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.