Tereza Kerndlová: WaterOut a BootBurn je zaručená kombinace!

"Sem tam švidluju a a dopomáhám si k lepší postavě nějakou tou vychytávkou v podobě doplňku stravy a tahle kombinace je zaručená a mnou přověřená!" říká Tereza nadšeně. 

Co jí na produktech WaterOut XXL a BootBurn Active XXL potěšilo nejvíc?

image

Léto se rychle blíží, proto je nutné začít s přípravou do plavek co nejdřív. Zpěvačka Tereza Kerndlová to ví a letos si pomohla detoxikačním nápojem WaterOut s XXL efektem v rámci svého každoročního jarního detoxu. Jako podporu spalování tuků při cvičení zas otestovala nápoj BootBurn Active s XXL efektem.

S výsledky byla velice spokojená!

Jarní detox je pro tělo nezbytný!

"Zadržování vody v našem těle je věčnej problém a o celulitidě ani nemluvím! Proto bych určitě doporučila WaterOut!" dodává Tereza.

Nápoj WaterOut XXL totiž detoxikuje tělo a zbaví vás nadýmání a přebytečné zadržované vody. Navíc vám zajistí pocit lehčích nohou a snižuje otoky... A výsledky jsou vidět po několika dnech užívání. Příprava je jednoduchá - rozpustíte v 1 litru vody a vypijete během dopoledne.

V kombinaci se spalovačem BootBurn Active jsou výsledky ještě rychlejší!

Když se však nápoj WaterOut skombinuje s nápojem BootBurn Active jsou výsledky ještě viditelnější a rychlejší! 

"Skvělý byl i - jak říkám já - urychlovač spalování tuků BootBurn Active, který stačí vypít před cvičením, ale on to dokáže dokonce i bez fyzické aktivity!" směje se Tereza.

Nápoj BootBurn Active XXL s příchutí manga obsahuje nejčistší L-karnintin na trhu a podporuje spalování tuků během fyzické aktivity i po ní. Při 20-minutovém tréninku s tímto nápojem dosáhnete výsledky 100-minutového a 5-násobně zrychlíte proces hubnutí

Co dodat? "Všechny víme, že se to prostě hodí..."  dodává Tereza s úsměvem.

Děkujeme Tereze Kerndlové za pozitivní hodnocení a doufáme, že jí naše výrobky budou pomáhat udržovat se ve formě i nadále!

 

WaterOut XXL a BootBurn ACTIVE nyní jako sada za perfektní cenu. Objednejte si ji TADY

image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat