Jak Alessandra znovu získala sebedůvěru

Jsme nadšeni pokaždé, když obdržíme hodnocení spokojeného zákazníka: váš úspěch se rovná našemu!

Nejnovější fanynkou produktů Slimmium je Alessandra, jejíž sedavé zaměstnání v kanceláři a omezené možnosti pohybu během „lockdownu” vedly k nadýmání a několika kilům navíc.

V práci tráví Alessandra hodně času sezením, ve volném čase je však poměrně aktivní: „Obvykle hodně sportuji (hodiny spinningu, baletu, tance) a ráda chodím na túry do přírody.“

image

„Výsledkem karantény je několik kilo navíc“

Na otázku, jak by popsala svoji postavu, Alessandra odpovídá: „Jsem poměrně štíhlá, ale mám tendenci hromadit tuk v dolní části těla. Lockdown mě však přivedl k tomu, že jsem nabrala pár kilo navíc!“

Těchto pár kilo navíc se bohužel začalo projevovat i na Alessandřině náladě a sebevědomí.

Potom přišel Slimmium! 

Alessandra naštěstí narazila na Slimmium prostřednictvím reklam na sociálních sítích a okamžitě ji zaujaly přírodní složky produktů.

Aby Alessandra urychlila svoji cestu za hubnutím, rozhodla se vyzkoušet nejsilnější přírodní diuretikum na trhu, AquaSlim** a doplnila ho o NightBurn a Slimmiccino. 

AquaSlim** je Alessandřiným každodenním společníkem již několik měsíců. Mezi přírodní složky tohoto produktu patří CactiNea™, kořen sarsaparilly, pampeliška, jávský čaj, červené hrozny, svízel, kopřiva a hořčík.

Nedokáže si docela dobře představit, že by své dny začínala bez šálku Slimmiccina – kávy se zeštíhlujícími superschopnostmi, a končila je s NightBurn – nočním spalovačem tuků a potlačovačem chuti k jídlu.

„Už po několika dnech jsem začala pozorovat změny.“

„Nejsem si jistá, jestli NightBurn pomohl snížit chuť k jídlu, ale mohu s jistotou říci, že funguje! Moje ranní vyprazdňování je mnohem pravidelnější a snazší.“

A nejvýznamnější změna, kterou Alessandra zaznamenala? „Méně otoků na nohou.“ AquaSlim** vyplavuje z těla až 27 %* přebytečné vody, takže není překvapením, že Alessandra je z výsledků tak nadšená!

AquaSlim** Alessandře skutečně pomohl bojovat s následky toho, že většinu dne tráví vsedě.

„Cítím se lehčí a sebevědomější!“

Slimmium pomohly změnit Alessandřin život: „Produkty mi pomohly urychlit proces hubnutí, zkombinovaly zdravé stravování a cvičení. Cítím se lehčí a sebevědomější ve svém těle!“ Co víc si přát?

Stejně jako Alessandra, i vy můžete dát sbohem nadváze, nadýmání a otokům a první výsledky můžete mít už za několik dní! AquaSlim** je nyní k dispozici ve výhodné akci 1+1 ZDARMA!

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

**AquaSlim je verze nápoje WaterOut. Nový WaterOut XXL je nyní k dispozici s jahodovou příchutí a přidaným hořčíkem.