„Za měsíc jsem zhubla 3 kg*”

Jmenuji se Annemette a mám 34 let. Vždy jsem byla docela štíhlá, ale zdravotní problém, který se objevil v roce 2006 měl za následek, že jsem přibrala 30 kg* a bylo pro mě velmi těžké znovu zhubnout.

image

Nejprve jsem investovala do horského kola a začala počítat. Zhubla jsem pouze 1 kilogram, protože jsem vysoká pouze 165 cm a kvůli mým zdravotním problémem bylo 61 kg* pro tělo prostě příliš. Potřebovala jsem drastičtější opatření, abych snížila svou ideální hmotnost na 55 kg*.

Zkusila jsem to… ale netrvalo to dlouho!

Za 2,5 roku jsem přibrala 13 kg!*

Problém se objevil, když už bylo pro mě nájemné příliš drahé, takže jsem musela začít pracovat v kanceláři. Bohužel, bylo toho na mě příliš a měla jsem opět bolesti spojené s mou hormonální nerovnováhou a neustálou únavou. Jediným způsobem, jak jsem se s touto bolestí mohla vyrovnat, bylo nezdravé jídlo, sladkosti a sladké nápoje. Nakonec jsem se musela přestěhovat do levnějšího bytu, který neměl dost místa pro kolo. Za 2,5 roku jsem přibrala 13 kg*!

Začala jsem ovládat své stravovací návyky a trénovat

Pak jsem s pomocí odborníka na výživu začala měnit své stravovací návyky a zvyšovat úroveň fyzické aktivity. Bolest spojená s vyčerpáním mě donutila myslet na to, jak zhubnout co nejrychleji. Vyzkoušela jsem několik produktů na hubnutí (i velmi drahých), které nakonec nefungovaly a pouze vyprázdnili mou peněženku. Pak jsem viděla reklamu na Slimmium na Facebooku. Četla jsem, že obsahuje pouze přírodní přísady a nabízí zaručené výsledky. Když jsem uviděla nízké ceny, rozhodla jsem se to vyzkoušet.

Už po 10 dnech* je první kilogram dole

Už po 10 dnech* je první kilogram dole… teď musím zhubnout už jen pár kilogramů, abych dosáhla 55 kg* – ideální hmotnost, která mi umožňuje žít bez bolesti. Mým současným životním stylem je zdravé stravování, pití 2 l vody denně a sportování alespoň 3 hodiny týdně. Už jsou to 2 měsíce, co jsem se nedotkla koláčů, sladkostí či alkoholických nápojů. Doplnila jsem svůj zdravý životní styl o AdipoSlim** a potom jsem vyzkoušela i L-Carnitine Pure 1000, který usnadňuje můj trénink a eliminuje bolest svalů.

**Zákazník/ice použil/a starší verzi tohoto produktu. Nyní můžete vyzkoušet novou a vylepšenou verzi!

Konečně začínám mít důvěru v sebe samou, že tento rok mohu dosáhnout svého cíle!

Vynikající zákaznická podpora

Když se stalo, že byl u Slimmium produkt vyprodán, který jsem si objednala, oznámili mi, že připravují novou vylepšenou verzi pro své zákazníky a poslali mi už vylepšenou verzi produktu. Vynikající zákaznický servis.
Jen mě mrzí, že jsem se to rozhodla vyzkoušet až tak pozdě. Okamžitě bylo pro mě snazší zhubnout.

Zhubla jsem 3 kg za 1 měsíc*

Zhubla jsem 3 kg za měsíc*, fyzicky se cítím mnohem lépe a mám větší sebedůvěru.

Sebedůvěra opět rozjasnila můj osobní život. Stále používám AdipoSlim**, L-carnitine Pure 1000 a brzy vyzkouším další produkty, například Fat Eliminator EXTREME, abych dosáhla svého cíle jednoduše a bez problémů.

*Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc.

**Zákazník/ice použil/a starší verzi tohoto produktu. Nyní můžete vyzkoušet novou a vylepšenou verzi!

Produkty pro vás