Nevěřili byste, kolik lidí se v dnešní době snaží zhubnout!

V záplavě diet a cvičení je těžké najít kombinaci, která vám otevře dveře k vysněné postavě. Statistiky ukazují, že 90 % žen se během svého života pokusilo o nějakou formu hubnutí a že v současné době hubne něco přes 40 % světové populace**.

static_0323_micro-influencer-si_nightbex_karin-lipovnik-1

Karin bojuje s nadváhou už od dětství

Karin Lipovnik, účastnice známé slovinské reality show, přiznává, že s nadváhou bojuje už od dětství. Odhodlaná šestadvacetiletá žena však již dokázala zhubnout úctyhodných 15 kilogramů*.

Vzhledem k rychlému tempu jejího každodenního života a všemu, co se kolem ní děje, si Karin nestanovila žádné konkrétní cíle v oblasti hubnutí. Místo toho se soustředí na pomalý, ale vytrvalý postup, aby dosáhla dlouhodobých výsledků. Přečtěte si více o Karinině inspirativní cestě za hubnutím.

Kdy začaly vaše problémy s přibýváním na váze? 

Problémy s váhou jsem měla už od dětství. Nikdy jsem nebyla štíhlá a váha se stále zvyšovala. Před několika lety se mi sice podařilo pár kilo shodit, ale rychle jsem zjistila, že jsem opět přibrala a během krátké doby jsem svou váhu dokonce zdvojnásobila.

Co si myslíte, že bylo příčinou vašeho přibírání? 

Významným faktorem byly sladkosti a přejídání. Od malička jsem milovala čokoládu, sladkosti a podobně. Často jsem se přistihla, že po dojedení oběda jdu do lednice pro další jídlo – jako bych jedla z nudy. Také jsem si všimla, že jsem jedla hlavně tehdy, když mi bylo smutno. Myslím si tedy, že hlavním důvodem mého přibývání na váze bylo emoční přejídání.

Která dieta se vám v minulosti osvědčila při hubnutí? 

Vyzkoušela jsem prakticky všechno – od separační diety přes nízkotučné diety, vyřazení sacharidů až po vaječnou dietu. Nejúčinnějším přístupem však pro mě bylo vyřazení tuků. Tímto způsobem jsem zhubla 20 kilo, ale bohužel jsem po skončení hubnutí dvakrát tolik přibrala. Myslím, že nejrozumnějším přístupem k dietě je vyhýbat se sladkostem a sladkým nápojům a jíst všeho s mírou.

Jak často cvičíte? 

Dříve jsem chodila do posilovny a na procházky, ale v poslední době to trochu zanedbávám. Cítím však motivaci znovu začít. Když jsem dříve chodila do posilovny, chodila jsem cvičit 2-3krát týdně s osobním trenérem.

SlimJOY vám také pomohl v boji s nadbytečnými kily – co vás přesvědčilo? 

Velmi se mi líbí NightBurn XXL. Obsahuje složky, které pomáhají spalovat tuky a zabraňují jejich hromadění v těle a zároveň podporují lepší spánek. Garcinie kambodžská, čekanka, karob a cholin podporují spalování tuků a zabraňují jejich ukládání, zatímco meduňka a vitamín B6 pomáhají uvolňovat napětí a zlepšují kvalitu spánku.

Navíc skvěle chutná a stal se součástí mé každodenní večerní rutiny.

Co byste vzkázala těm, kteří chtějí zhubnout, ale mají problém udržet si motivaci? 

Nejprve musíte přijmout sami sebe, pak se změny začnou dít. A samozřejmě musíte chtít pro sebe něco udělat. Na začátku mohou lidé vyhledat pomoc výživového poradce, který jim poradí nebo ukáže konkrétní cviky vhodné pro jejich cíl.  

Dalším skvělým motivátorem jsou různé skupiny na sociálních sítích, kde se lidé navzájem podporují, zveřejňují recepty nebo se dokonce domluví, že půjdou společně na procházku nebo cvičit, což si myslím, že není špatné. Výrobky SlimJOY mohou být urychlovačem hubnutí a při rychlých výsledcích i další motivací.

Na odpočinku záleží

Studie již dlouho prokazují souvislost mezi spánkem a hubnutím. Když spíme, naše tělo se spoléhá na tukové zásoby. Jednoduše řečeno – čím delší a kvalitnější spánek máme, tím více tuku spálíme. NightBurn XXL je jediný spalovač tuků 4 v 1, který přináší rychlejší výsledky hubnutí – a to během spánku

NightBurn XXL má mnoho jedinečných výhod: 

  • urychluje spalování tuků

  • zabraňuje hromadění tuku

  • zabraňuje večerním návalům hladu

  • pomáhá relaxovat a zlepšuje spánek.  

NightBurn XXL je doplněk stravy s lahodnou citronovou příchutí, který vám pomůže rychleji usnout a lépe se vyspat. Pokud jste totiž plně odpočinutí, je pravděpodobnější, že si budete vybírat zdravější potraviny a rychleji spalovat tuky.

Díky výjimečné kombinaci ve vodě rozpustné vlákniny, extraktu z garcinie kambodžské a vitamínu B6 zabraňuje hromadění tuku a stimuluje proces jeho spalování. NightBurn XXL mimo jiné pomáhá udržovat játra v dobré kondici, čímž zajišťuje nejlepší možné výsledky

Na rozdíl od podobných produktů neobsahuje hormony ani prekurzory hormonů. Přírodní výtažky zlepšují kvalitu spánku přirozeným způsobem. Většina doplňků stravy na hubnutí obsahuje stimulanty, jako je kofein, které je činí nevhodnými pro večerní užívání. 

NightBurn XXL obsahuje bohatou zásobu pečlivě vybraných složek: 

  • Garcinie kambodžská pomáhá snižovat pocit hladu, redukovat tělesný tuk a zabraňovat jeho dalšímu hromadění v těle.

  • Cholin přispívá k normální funkci jater a metabolismu tuků.

  • Meduňka má uklidňující účinek, napomáhá usínání a podporuje noční regeneraci.

  • Plody rohovníku podporují hubnutí tím, že pomáhají omezit hlad a chutě.

  • Vitamín C pomáhá udržovat vysokou imunitu a dodává tělu energii.

  • Kořen čekanky podporuje detoxikaci a trávení.

Studie** ukazují, že garcinie kambodžská může urychlit hubnutí a pomoci vám rychleji dosáhnout požadovaných cílů. Ženy, které užívaly HCA (kyselinu hydroxycitronovou), hlavní účinnou látku v Garcinii kambodžské, zhubly až dvakrát více než ty, které užívaly placebo. Skupina užívající placebo zhubla po dvou měsících jen něco málo přes 1* kg, zatímco skupina užívající Garcinii kambodžskou zhubla v průměru téměř 3* kg. 

Vaše vysněné tělo nemusí být jen snem. Se správnou stravou, pravidelným cvičením a správnými doplňky stravy můžete vypadat skvěle v plavkách již toto léto.

*Upozornění: Účinky produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše výrobky nejsou určeny k prevenci, léčbě nebo vyléčení jakéhokoli onemocnění nebo závažné nemoci. Je důležité dodržovat vyváženou stravu a zdravý životní styl.

**Zdroje:  

Santos, I., et al. "Prevalence of Personal Weight Control Attempts in Adults: a Systematic Review and Meta-Analysis". Obesity Reviews, vol. 18, no. 1, 2017, pp. 32-50, https://doi.org/10.1111/obr.12466. Consulté le 14 mars 2023. 
Sivak M. Sleeping more as a way to lose weight. Obes Rev. 2006 Aug; 7(3): 295-6

Produkty pro vás