„Zmenšilo se mi bříško a boky!“

Lucie pochází z České republiky a ve volném čase se věnuje cyklistice a pěší turistice s rodinou.

Lucie se vždy potýkala s výkyvy hmotnosti. Svou postavu popisuje jako „ani silnou, ani hubenou“. V mládí byla štíhlá, ale po těhotenství hodně přibrala a po rozvodu opět zhubla. Díky programu SlimJOY se jí podařilo zbavit se několika nadbytečných kilogramů.

Při procházení internetu objevila produkty SlimJOY a byla ohromena jejich přírodními složkami a pozitivními recenzemi uživatelů. To ji nakonec přesvědčilo k prvnímu nákupu.

První změny se projevily asi po 14 dnech*

Lucie užívá Night Burn**, AdipoBurn**, Live & Slim Tea a KiloShred 4 měsíce a první změny zaznamenala asi po 14 dnech užívání.

„Břicho a boky se mi zmenšily a celkově mám více energie“

Na otázku o největší změně hrdě odpověděla: „Všechno! Lepší trávení, lepší nálada, úbytek kil... Zmenšilo se mi bříško a boky a celkově mám více energie. Před třemi lety jsem byla nervózní, unavená a vystresovaná. Teď se cítím mnohem lépe, mám se ráda.“

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?

  • Dostatek spánku je pro hubnutí a odbourávání tuků zásadní
  • V jedné studii zjistili, že lidé, kteří spali 6 až 7 hodin denně, získali během pěti let méně viscerálního tuku než ti, kteří spali 5 hodin nebo méně. (Zdroj na konci článku) Když jsme ve stresu, máme tendenci sahat po tzv. útěšných potravinách, které jsou obvykle méně zdravé a kaloričtější. Kvůli zvýšené hladině stresového hormonu kortizolu si tělo tyto nadbytečné kalorie uchovává a ty se pak přeměňují na nadbytečný tuk v oblasti pasu, stehen a hýždí.

Zrychlete odbourávání tuků a proměňte své tělo ve stroj na spalování tuků!

Naše sada Nonstop spalování tuku urychluje hubnutí tím, že zvyšuje spalování tuků až o 33 %!Snižuje také chuť k jídlu a pomáhá zlepšit spánek, což je pro účinné a rychlé hubnutí zásadní. Lucie také užívá náš balíček SlimTEA, který se skládá z denního a večerního čaje podporujícího přirozené hubnutí. Tyto úžasné čaje vám pomohou dosáhnout vašich cílů v oblasti hubnutí tím, že přirozeně urychlují trávení, účinně čistí tělo od toxinů, podporují spalování tuků, snižují nadýmání a otoky a pomáhají vám lépe spát.

Chcete zvýšit spalování tuků? Bojovat proti zadržování vody? Blokovat sacharidy? Zabránit hromadění tuku a snížit chuť k jídlu? Vše v jednom produktu?

Máme pro vás řešení! Zhubněte rychle s KiloShred 5 v 1! Tento lahodný nápoj na hubnutí obsahuje Morosil®, patentovaný extrakt z červených pomerančů získaný ze šťávy nejpigmentovanějších červených pomerančů. V kombinaci s produktem Garcinia Cambogia pomáhá KiloShred předcházet hromadění tuku v oblasti břicha, snižuje chuť k jídlu a urychluje hubnutí.

Vyzkoušejte nyní bez rizika! Podívejte se na tuto časově omezenou nabídku.

*Účinky používání výrobku se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše produkty nejsou určeny k prevenci nebo léčbě jakýchkoli onemocnění nebo závažných stavů.

**Zákazník používal předchozí verze produktů. Nyní vyzkoušejte nové a vylepšené verze.

Zdroj:

Collins, Sonya. The Truth About Belly Fat. 2011. https://www.webmd.com/diet/features/the-truth-about-belly-fat

Produkty pro vás

SPALOVAČ TUKU
-50%
Speciální cena 700 Kč Běžná cena 1 400 Kč
Zobrazit produkt