Se Slimmiccinem jsem v ráji

„Když jsem otevřela sáček Slimmiccina, okamžitě jsem se cítila lépe – vonělo tak dobře, lákavě, sladce a příjemně!”

Slimmiccino získá srdce milovníků kávy z dobrého důvodu – skvěle voní, skvěle chutná a zároveň pomáhá udržovat štíhlou linii. Každopádně nejsme to jen my, kdo to říká – potvrzují nám to hlavně spokojení zákazníci! Přečtěte si, co si myslí…


Andrea nemá slov

„Při prvním doušku Slimmiccina jsem zůstala beze slova. Myslela jsem, že to nebude mít s chutí kávy nic společného, nečekala jsem ani žádné aroma. Ale ukázalo se, že jsem se mýlila – je skvělé! Dávám přednost horkému nápoji, ale Slimmiccino je také velmi chutné jako ledová káva, zejména v horkých letních dnech. Jsem téměř stále v pohybu, mám velmi rychlé životní tempo, takže rychlá příprava pro mě hodně znamená. Proto mám ráda kávu s sebou. Taky mi to pomáhá soustředit se a nabít energií! Slimmiccino můžu jedině doporučit!”

Monika miluje její vůni a nechává se hýčkat

„Kvůli svému rychlému a vyčerpávajícímu životnímu stylu jsem si všimla, že mi chybí energie. Ani dobrý spánek mi už nepomáhal. Nepamatuji si, kdy jsem se naposledy probudila svěží a usmívala se. Protože se každý den nechávám rozmazlovat kávou s mlékem, byla jsem velmi nadšená, když jsem našla alternativu ve formě Slimmiccina, která zcela nahrazuje chuť a vůni kávy. Vůně je opravdu fenomenální! Nyní jsem fyzicky i psychicky připravena na své povinnosti mnohem rychleji. A je tu ještě jedna velká výhoda: sáčky jsou baleny samostatně, tak je můžu jednoduše vzít všude s sebou. Je to velmi praktické!”

Tiasa se cítí skvěle – soustředěná a plná energie

„Když jsem otevřela sáček Slimmiccina, okamžitě jsem se cítila lépe – vonělo tak dobře, lákavě, sladce a příjemně! Udělala jsem si první šálek a chuť opravdu nezklamala. Byla jsem zvyklá pít kávu od různých výrobců z celého světa a chuť Slimmiccina byla jedna z nejlepších. Chuť kávy není příliš silná, je to spíše směs vůní, které se dokonale doplňují. Kávu piju ráno a poté během dne jsem obvykle potřebovala další. Teď když piji Slimmiccino, už to není nutné. Znám a užívám guaranu, která je jednou z hlavních složek Slimmiccina, již několik let. Mám ráda svůj nový kávový rituál, protože nemám pocit, že by to zatěžovalo žaludek, jako tomu bylo obvykle u normální kávy. Cítím se skvěle během dne, jsem soustředěná a plná energie.

A co přesně dělá Slimmiccino?

Tato skvělá směs kávy, čekankového inulinu, výtažku z garcinie, zeleného kávového extraktu a guarany vám pomůže:

  • Skončit s přejídáním a limitovat nadměrnou chuť k jídlu
  • Zabraňuje hromadění tuku 
  • Udržuje energii a vitalitu po celý den bez pocitu nervozity
  • Slimmiccino neobsahuje cukr – má jen 8 kcal na 1 šálek!

Produkty pro vás

KÁVA SPALUJÍCÍ TUKY
-50%
Speciální cena 589 Kč Běžná cena 1 178 Kč
Zobrazit produkt

Mohlo by vás zajímat